Z Chrášťan přes Chrášťany do Rudné

Nejmenší princezny čekal předposlední turnaj v druhém koši. V úvodním zápase se proti nám postavil soupeř Wizards. Vyrovnaná hra nám vydržela až do půlky první části, kdy soupeř překonal poprvé našeho gólmana.

Naopak naše šance končily v náruči gólmanky soupeře a dlouho se nám nedařilo protrhnout střeleckou smůlu. Tu jsme prolomili až chvíli před koncem, na dohnání několikagólového manka to nicméně bohužel nestačilo.
.
Po delší pauze nás čekal Tatran. Úvodní půle byla hodně bojovná z obou stran a předvedená hra dávala najevo, že se bude jednat o hodně vyrovnaný zápas. To se však nakonec nestalo – Tatran nám rychle odskočil na rozdíl tří branek, nám se navíc nepodařilo proměnit nařízené trestné střílení. I přes to všechno se holky nevzdaly a bojovaly až do konce, za což jim patří velká pochvala.
.
V samotném závěru celého turnaje se proti nám postavil Olymp. Malé panterské princezny do zápasu šly s tím, že horší už to být nemůže a nechají tak na hřišti všechno. To i přesto, že se nám začátek utkání moc nepodařil, navíc jsme měli jen jednu hráčku na střídání. I přes nepříznivé skóre jsme si pořád šli za svým a chtěli gólové manko dotáhnout, navíc nás skvěle v bráně držela Anička.
.
Ve druhé půlce už to bylo lepší, holky o sobě věděly a podařilo se jim dát krásný gól z první, který nicméně rozhodčí kvůli svému špatnému postavení neuznal. Jak jsme si řekli – nevadí, dáme nový – a skutečně jsme dokázali záhy už regulérně snížit. V závěru jsme byli lepším týmem, na srovnání to ale bohužel nestačilo. Nevadí, budeme bojovat v dalších zápasech!
.
Děkujeme rodičům za podporu!
.
Panthers Praha – Wizards DDM P10 :-(
Panthers Praha – Tatran Střešovice :-(
Panthers Praha – Olymp Florbal :-(
.
Autor: Toli