Starší žákyně v Boleslavi druhé

Další turnaj našich žákyň nás zavedl až do Mladé Boleslavi. Na první pohled to zase tak daleko není, ale když hrajete první zápas, tak měříte vzdálenost trochu jinak. Z turnaje se na poslední chvíli odhlásil Texas a tak se musel upravit systém a každý tak hrál s každým a čas se zkrátil na dvakrát deset.

Prvním soupeřem byla pražská Dvojka. V poněkud ospalém zápase se toho moc nedělo a tak se Kačka Strnadová rozhodla, že probudí klimbající rodiče. Bohužel tím nejhorším možným způsobem, když špatně došlápla a pochroumala si kotník. Naštěstí to není nic vážného, ale stejně to znamenalo stopku na celý turnaj. Zápas jsme i díky troše štěstí nakonec vyhráli, ale další pozitiva se hledají spíš těžce.

Respektive ukázala se až později, protože holky zápas probudil a následná dvě utkání byla úplně o něčem jiném. Holky zvýšily svoji aktivitu a v obou těchto utkáních (Vinohrady a Sparta) své soupeřky jednoznačně přehrávaly a k lepším výsledkům jim chyběla trocha klidu na hokejkách v rozehrávce a někdy i pohotovější zakončení.

Poslední zápas se proti nám postavily holky z Boleslavi, které také ještě neprohrály a zároveň rozdávaly řádné gólové příděly. Očekával se tedy velice náročný zápas, kde bude třeba dostat ze sebe to nejlepší, abychom dnes mohli vyhrát všechny zápasy. Bohužel se tak nestalo. Soupeřky byly určitě lepší, ale zároveň jsme měli na to s nimi uhrát vyrovnanou partii. Bohužel jsme zápas prohráli už na jeho začátku a to ve svých hlavách. Většina z nás do toho šla s tím, že vyhrát stejně nemůžeme a jdeme to jenom odehrát. Škoda, mohlo to dopadnout určitě lépe.

Díky všem za dobrý turnaj (zejména střední část byla více než slušná) a zase brzy na viděnou.

Autor: Jan Tůma