Domácí aréna nepřinesla ovoce ani hezké flóčo

V krásném sobotním ránu se sešli elévové A na hale, která jim je dobře známá, a proto měli nad soupeři menší výhodu, kterou bohužel nedokázali přetavit v získání cenného kovu či postupu.

V prvním zápase nás čekal Olymp. Po první odehrané minutě to vypadalo na pořádný výprask v náš prospěch, jelikož jsme se po dvou krásných kombinacích, ujali vedení 2:0. V hlavách kluků se nejspíš zrodilo přesvědčení, že to stačí a „ono to nějak půjde.“ Bohužel pro nás, opak byl pravdou a hráči Olympu po zbytek zápasu diktovali tempo, a tak jsme si připsali první dnešní prohru.

Sparta jakožto tradiční soupeř, nám měl být opět těžkým oříškem. Vyjma posledních dvou minut, kdy jsme věděli, jak oříšek rozlousknout, tak to byl opět laxní přístup. Všechny herní činnosti jednotlivce byly na bodu mrazu a s takovým herní projevem se prostě vyhrát nedá.  Proto se není čemu divit, že tímto zápasem jsme si zajistili boj o sestup.

Před zápasem nás přijel spasit tréňa Bobr, který si se svou partou v oranžovém dresu zařídil postup do vyšší ligy. Tímto gratuluji a přeji hodně štěstí v nadcházejících sezónách!

Zápas o konečné páté místo nám přisoudil Unhošť. Konečně jsme se trochu probudili a zkusili jsme hrát florbal. Hned to bylo na předvedené hře znát.  Spousta šancí, soupeř měl málo prostoru a všude jsme byli o krok dříve. Ve druhé polovině zápasu jsme si vytvořili pohodlný náskok, což byla nejspíš chyba, jelikož jsme přestali opět hrát a být zápas o pár minut delší, mohli jsme se s prvním košem rozloučit. To se naštěstí nestalo a po vydřeném výsledku 9:8, jsme si místo udrželi.

Kluci by se nad sebou měli zamyslet, jelikož s takovým přístupem cesta nikam nevede. Samozřejmě děkujeme fanouškům za podporu a slibujeme, že příště se bude dát na co koukat.

Autor: Poky