Druhá rezerva princezen si odváží domů plný počet bodů

Poslední březnový víkend se naše druhá rezerva princezen úspěšně pokusila vybojovat body v tatranské nafukovací hale na Stodole, kde nás hostily předvídatelně ženy z Tatranu Střešovice. Na této hale jsme již jeden turnaj odehrály, takže ohledně haly jsme věděly, co očekávat. V předchozím turnaji jsme si ze Střešovic odvážely 4 body, ale tentokrát byl pro nás turnaj mnohem úspěšnější a odvážíme si odsud plný počet bodů.

Do těchto zápasů nás přijely podpořit Verča Raková a Péťa Haberzettlová z první rezervy a také nesmíme opomenou brankářku z ženské extraligy Káju Červovou, která nás velmi mile překvapila i svou dobrou hrou v poli.

První zápas jsme odehrály s holkami z Kolína, které stále drží první příčku v ligové tabulce, nicméně tentokrát jsme jim body nenechaly a pořádně jsme zabojovaly a tyto rivalky porazily s konečným skóre 7:2. První brankou utkání se může pyšnit obránkyně Johny Luprichová svojí střelou z půlky hřiště. V první polovině zápasu se k ní přidaly ještě Verča Raková a Kačka Česáková. V této polovině jsme bohužel také obdržely dvě branky od protihráček, takže jsme do druhé poloviny zápasu vstupovaly pouze s jednobodovým náskokem. V druhé polovině utkání jsme se zapřely a soupeřky už nenechaly skórovat. Naopak naše střely končily v síti, kdy si již zmíněná Verča Raková dokončila první hatrick. O další branky se postarala Péťa a Máca Rychetská, která hezky využila breakové situace.

Druhý zápas jsme úspěšně odehrály s ženami z Mladé Boleslavi za konečného stavu 9:5 pro nás. Velmi atraktivní zápas pro diváky, plný gólů a pěkných akcí z obou stran. V zápase opět nezklamala Raky a dala si svůj druhý hattrick v první polovině, kdy se k ní přidaly Léňa Rychetská s razantní střelou do sítě a také Verča Bejšovcová. V této polovině se také blýskla s gólem Kája Červová. Do druhé poloviny jsme vstupovaly s velkým náskokem za stavu 6:1, nicméně jsme v této části maličko polevily hlavně v důrazu v našem brankovišti a obdržely jsme čtyři branky od soupeřek. Nenechaly jsme se tím rozhodit úplně a rovnou dvě branky přidala Péťa Haberzettlová a další již čtvrtou branku Raky.

V posledním zápase jsme se utkaly s domácími hráčkami z Tatranu, kdy jsme se od začátku hry ujaly vedení. První branku vstřelila Verča Raková a s dalšími dvěmi krásnými brankami jí doplnila Verča Bejšovcová. Nicméně v druhé polovině posledního zápasu jsme zaznamenaly jednoznačně více branek z naší strany, kdy čtyřmi góly inkasovala Martina Mrkusová, kterou doplnily opět již několikrát zmíněná Verča Raková, ale také hezkou střelou Kačka Česáková. Zápas jsme měly pod kontrolou a zaslouženě jsme ho vyhrály za stavu 9:3. Opět pěkný zápas plný gólových akcí.

Tímto děkuji všem hráčkám a posilám za skvělou hru, každá si to zaslouží, protože jsme skórovaly všechny. Rovněž i soupeřům, ale také naší úspěšné asistentce trenéra Kiki, která si teď jede úspěšnou lajnu výher.

Panthers Praha C – FBC Pitbulls Kolín 7:2
Panthers Praha C – Florbalová akademie MB D 9:5
Panthers Praha C – Tatran Střešovice 9:3

Autor: Martina Mrkusová