Nezastavitelný válec jménem Elévové C

Už minulý turnaj to byl ze strany našich borců nepředstavitelný výkon, na který v dalším turnaji v pražské čtvrti Zahradní Město navázali a zejména dřinou a bojovností si došli pro další postup do již 3. koše. Hráčů do pole se sešlo opět 8 s tím, že jsme byli posíleni o jednoho klučinu z přípravky (Ríša Šimo).

1. zápas – Sokol Nehvizdy :-|

Hodnocení trenérky: Dobrý začátek utkání, kde jsme hodně stříleli a tlačili se do zakončení. Časté blokování střelby a skvěle chytající Oli dost pomohlo. V druhé polovině jsme však polevili v nasazení a dovolili jsme soupeři srovnat.
Hodnocení hráčů:
  • V čem jsme byli lepší? – „Vyhrávali jsme souboje 1×1, přesnost v útoční fázi, přesnější nahrávky a střelba, týmová práce, blokování střelby.“
  • V čem jsme byli horší? – „Volní hráči před brankou, zastřelování míčku za mantinel, nevracení se do obrany.“
  • Co zlepšit do dalšího zápasu? – „Vracení se do obrany, hlídání si hráčů, více běhat.“

2. zápas – Florbal Chodov :-)

Hodnocení trenérky:Utkání začalo poměrně ospale a klukům nějaký čas trvalo než se dostali do tempa. Po pauze jsme zlepšili vše, co jsme si řekli a začali jsme více střílet. Měli jsme radost z každého gólu a vzájemně se podporovali a povzbuzovali.
Hodnocení hráčů:
  • V čem jsme byli lepší? – „Jednoznačně v golmanovi, více jsme si nahrávali, hodně jsme stříleli a pomáhali si, doráželi jsme, když to golman vyrazil nebo se to od něj odrazilo.“
  • V čem jsme byli horší? – „Méně aktivnosti, nepodporování útoční fáze ze strany obránců.“
  • Co zlepšit do dalšího zápasu? – „Blokování střelby, více běhat, více napadat.“

3. zápas – ACEMA Sparta Praha LOGPRO :-)

Hodnocení trenérky: „Kluci měli radost už jen z toho, že se dostali do finále, takže úkol na poslední utkání zněl jasně – pojďte si to užít. Což se taky stalo a byla to neskutečná parádička. Kluci plnili všechny obdržené pokyny. Jelikož jsme si hlídali hráče, tak soupeř nevěděl, co má hrát. Dále mu také dělalo problém naše napadání a naše urputnost. Nutno podotknout, že neskutečně skvělý výkon předvedl v brance Oliver.
Hodnocení hráčů:
  • V čem jsme byli lepší? – „Ve všem a hlavně v golmanovi.“
  • V čem jsme byli horší? – „V ničem.“
  • Co zlepšit do dalšího zápasu? – „Všechno, abychom zase vyhráli a byli ještě lepší.“
Moc chci poděkovat všem hráčům na dnešní parádní výkony. Ano, máme v některých herních činnostech mezery, ale kdo nemá. Máme co zlepšovat a taky to do dalšího turnaje zlepšíme a zase přijedeme všechny převálcovat. Děkuji rodičům za podporu.
Autor: Andy