Mladičké naděje vybojovaly postup v Zelenči!

Nemilou zprávu jsme slyšeli již ráno, kdy maminka od Sama volala, že je Sam bohužel nemocný a nemůže dorazit. Bylo třeba vymyslet, kdo bude chytat a hlavně v čem. Pořádající Prague Tigers byli naštěstí tak ochotní a zapůjčili nám jednu výstroj!

První zápas proti Orce začal hrozně ospale a soupeř se ujal vedení. Kluci jakoby byli ještě doma v posteli a v říši snů. Ke konci první poloviny se to zlepšilo, začali jsme trefovat branku a skóre jsme do konce utkání korigovali už jen my.

Druhé utkání proti Prague Tigers bylo dosti hektické. První polovina by se dala popsat jako děs běs. Naštěstí se ale kluci v druhé polovině vzchopili a urvali remízu, která zajistila finále.

Ve finále jsme narazili na známého soupeře Kutnou Horu. Brzo jsme se ujali vedení díky dravosti. Soupeř nás však vždy dotáhl, ale nedali jsme se, blokovali jsme střelbu a nepřestávali jsme hrát.

Nutno podotknout, že až na první polovinu druhého zápasu, kluci předváděli neskutečné výkony, za které si zasloužili postoupit. Děkuji všem a snad to budou příště menší nervy pro trenéra na střídačce.

Panthers Praha C – Orka  :-)

Panthers Praha C – Prague Tigers  :-|

Panthers Praha C – FBC Kutná Hora :-)

Autor: Andrea Nováková