Junioři si 4 kola před koncem zajistili první místo

V sobotu se juniorský tým vydal do Unihoc arény bojovat o další body do tabulky a pokusit se prodloužit sérii bez porážky a zároveň potvrdit první místo v tabulce. V cestě stála tentokráte rezerva Tatranu a Black Angels.

V prvním zápase jsme vyzvali rezervu Tatranu,  která podobně jako my přivezla velký počet dorostenců. Kluci se vzájemně potkávají v nejvyšší dorostenecké soutěži, a tak tušili, co od sebe čekat.

Tatran na nás vytáhl očekávaný systém 1-2-2, na což jsme bohužel k překvapení trenérů nedokázali reagovat. Vázla nám zejména rozehrávka a celkově hra do obrany. Předvedli jsme několik nevynucených námazů, které soupeř potrestal a dvě třetiny to byl z naší strany pravděpodobně nejhorší výkon v sezoně.

Do třetí části už kluci nastoupili výrazně jinak, hra byla stažena na dvě formace, ale podařilo se nám jen snížit na rozdíl jediné branky, a tak jsme si zcela zaslouženě odnesli první porážku v sezoně.

Ve druhém zápase jsme očekávali jednoznačnou výhru, protože rezerva Black Angels se krčí na předposledním místě v tabulce a v prvním zápase sobotního dne dostala 19 gólů od Kobylis. Bohužel zápas byl ovlivněn zvláštním momentem, kdy Ondra Příb zlomil v souboji hokejku, reagoval odchodem ze hřiště přes střídačku soupeře a následně ještě s holí hodil o zem. Obdrželi jsme trest 2+2+10, přičemž jsme zaznamenali, že se údajně schylovalo i ke karetnímu trestu. Nebudeme vzniklou situaci komentovat, nicméně nám to mírně narušilo sestavené formace a taky celkový obraz hry. Nakonec jsme se s relativním klidem prostříleli ke třem bodům, ale byla to spíš parodie na florbal.

S našim výkonem nemůžeme být v žádném případě spokojeni, ze zápasů jsme si neodnesli vůbec nic a bylo to celé spíše křečovitým utrpením než uvolněnou krasojízdou, jak jsme byli v průběhu sezony zvyklí. Příště znovu a lépe!

21. kolo, Tatran Střešovice B (3:4), Black Angels B (10:4)

Zveřejnil(a) Panthers Praha dne Sobota 9. března 2019

Fotografie na Facebooku.