8 + 1 statečných

Netradičně v červených dresech odehrály Starší žákyně svůj nedělní turnaj. Jak se se třemi zápasy i s těžkými podmínkami popasovaly se můžete dočíst ve článku z pera brankářky Míši a dvojčat Terky a Monči.

V prvním zápase jsme se utkaly s týmem SK Dvojka Praha. V zápase jsme byly lepší než soupeř a tak jsme jako první i skórovaly. Gól dala Ema, a tak jsme se radovaly. Pak dala gól Terka. Z naší strany se v zápase už nic nedělo. Soupeři se povedlo jednou skórovat, ale to jim na remízu nestačilo, a tak zápas skončil 2:1 pro nás. Chci pochválit Míšu která předvedla výborné zákroky.
Autorka: Terka

V druhém zápase nás čekal Olymp. Nebyl to vůbec lehký soupeř. Ze začátku se nám dařilo díky gólu Terky z půlky hřiště. Olymp měl dost šancí, naštěstí jsem je vychytala. Smolný moment přišel ke konci prvního poločasu, kdy Olymp srovnal na 1:1. V druhém poločase byla hra celkově vyrovnaná. Pokusily jsme se co nejlépe hrát, ale stejně to moc nepomohlo, protože ke konci druhého poločasu jsme dostaly dva rychlé góly. Chtěla bych pochválit dvojčata, že dobře chránila bránu. Také chválím Beátku, která velmi dobře hrála.
Autorka: Míša

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem SKV. Až do posledních vteřin jsme vůbec nevěděly, s kým budeme hrát, až se tedy rozhodlo, že to bude SKV. Hned u brány jsme si myslely, že zápas nemáme šanci vyhrát. Ale po pár minutách jsme vedly 1:0 díky Emě. Její gól neměl sice platit, ale rozhodčí ho nakonec uznali. Pak se hra vyvíjela celkem dobře. Druhou polovinu jsme byly schopné střílet. Byly jsme i velmi nadšené, když dokázala vstřelit gól i Klárka, kdy skóre bylo 5:2 a už jsme věděly, že zápas máme v kapse. Chtěla bych hodně pochválit Beátku která musela jít na beka a velmi jí to šlo. Dalšího, koho bych chtěla pochválit, je celý tým, ale hlavně Míša která toho hodně pochytala.
Autorka: Monča