Přípravka stříbrná v Michli

Na turnaj nás dorazilo málo, pouze šest. Zato náš první soupeř dorazil v dvojnásobném počtu. Taktika byla dát soupeřovi ze začátku co nejvíc gólů a určovat tempo hry. To se dařilo trojici ve složení Pepa, Vojta a Matěj, která dala první kontaktní branku a hned na to jsme skórovali znovu.

Soupeř se naštěstí probudil až po tom, co jeho brankovou čáru minul míček počtvrté. Následně byl tvrdší, aktivnější a bohužel pro nás víc na balónu, ale dokázal vstřelit pouze jedinou branku, pak se hned zase uklidnil a my mohli v klidu hrát zas na jejich polovině. Na konci zápasu už nás soupeř moc neohrozil. Jen jednou se kluci nedohodli a nechali soupeři opuštěný balón před naší bránou, ten toho okamžiku využil a vstřelil druhý gól.

Druhý zápas byl velikým úspěchem. Hned od začátku se nám podařilo soupeře překvapit a vytvořit si náskok. V tomto zápase skóroval každý z naší šestičlenné sestavy a i gólman v bráně předvedl nevídané zákroky.

Finále bylo opět proti Spartě. Dřeli jsme jak koně, chtěli jsme získat první branku a to se nám také povedlo. Bohužel  zanedlouho na to nás soupeř dorovnal a hned rovnou i své skóre navýšil. Zbytek zápasu jsme dělali, co jsme mohli. Bohužel i když se nám podařilo překonat soupeřovu obranu, jeho gólman už byl tvrdší oříšek, a proto se nám ho povedlo vstřelit branku jen málokdy.

Autor: Dráša