Body zůstaly doma!

V neděli se sešlo C POWER v domácí Hartwall aréně, kde postupně vyzvalo týmy IBK Svatý hole Kladno B a Olymp Florbal B. Nechyběla samozřejmě chuť, srdíčkové nasazení a sběr bodů!

Do prvního zápasu, proti Kladnu, jsme vlétli hned od začátku. Soupeř s námi nedržel krok a pouštěl nás často lehce do střel. I přes vysoký tlak a urputnou snahu, vytvořit si pohodlný náskok, jsme viděli po první třetině, na časomíře, skóre 2:2. Druhá třetině byla už více vyrovnanější, soupeř se více rozehrál a my naopak trochu polevili a hned to bylo jiné utkání, kdy jsme museli ve třetí třetině dotahovat ztrátu jedné branky. Třetí třetina, 14:57, a naše naděje na body jsou v nedohlednu. Avšak, to bychom nesměli mít v kádru nestárnoucí legendu Marťase, který svým důrazem a šikovností, si našel před brankou míček a ze vzduchu, backhandem (zdravím Koli) vymetl pavučinku, 5:5 a jde se do nájezdů. V nich, jsme měli větší štěstí my, a i díky Zekemu, který za svá záda nepustil ani jednu kuličku, jsme si z tohoto klání odnesli 2 body. Teda ještě rozhodující nájezd vstřelil náš kapitán Danda, opět backhandem, ale „jen“ po zemi – celkem nuda a má se ještě co učit, od svého spoluhráče z formace, Marťase Ecksteinůůů!! :)))

Na druhý zápas nás přišel na domácí stadion podpořit Dufíno s budoucími špílmachry, zraněný Kurny, dokutálela se také legenda Roman Školník a po celou dobu nám fandil Benďas – ovoce a zelenina. A tak jsme do druhého zápasu nastupovali s pocitem, že chceme klukům ukázat, co umíme a také, že chceme plný počet bodů. A to se nám hned „povedlo“, když ve svém prvním střídání přemotivovaný Kamíííl, poslal soupeře ze hřiště a vyfasoval pětiminutový trest. Naštěstí má v týmu skvělé spoluhráče, které toto oslabení s naprostým přehledem zvládli. Vyjma pár nebezpečných šancí Olympu, jsme útočili hlavně my a po krásných akcí, jsme si odnesli výhru 7:0. 

Sekce pro honibody

Danda 3+2
Schurrle (Štěpka) 1+2
Sovič 2+0
Kamííl 0+1(+5)
Poky 1+2
Fanouš 1+0
Pokerman I (Dave)
1+0Pokerman II (Marťas) 2+0
Dalík 1+0
Vašík 1+1
Marťas D. 0+1
Zeke – 1 čisté konto

Byť vyšli tři hráči bodově naprázdno, musím je zmínit za dobře odvedené defenzivní činnosti, jedná se o Peťu a Víťu. Co se týče mladšího z bratrů Benďasů, Daniela, tam je třeba vyzdvihnout jeho fyzický fond, kdy po celý zápas znepříjemňuje rozehrávku soupeře.

Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli cestu do Radlic, všem pořadatelům a zas někdy, na viděnou.

Autor: Lukáš Poky Pokorný