Elévové B alias čtyři hrdinové z přípravky

Pepa, Matěj, Dominik a Ríša, borci z přípravky, co přijeli Elévům B zachránit koš.

V prvním zápase jsme se potkali s Bohemkou, která přijela pomalu v trojnásobném počtu. Od začátku bylo vidět, že ačkoliv jsme na tom byli technicky minimálně vyrovnaně, tak proti početní převaze jsme moc šanci neměli. Kluci se snažili co to šlo, avšak síly pomalu docházely. Přestože Bohemka většinu času držela balónek a hrozila z pěkných akcí, tak jsme dokázali hrát gólově celkem vyrovnané utkání, které nakonec skončilo 7:11.

Na druhý zápas jsme si věřili více, protože Wizardi přijeli v pěti hráčích. To ale však nemění nic na faktu, že si aspoň toho jednoho hráče mohli občas vystřídat. I když se to nezdá, tak i ten jeden hráč na střídání je velká výhoda, což nám Wizardi ukázali s grácií. Stříleli jeden gól za druhým, musíme ale podotknout, že měli jednoho velmi šikovného eléva, kterého nešlo uhlídat a který nám nastřílel skoro všechny góly.

Třetí zápas, tedy utkání o sestup, jsme hráli s pořádajícím oddílem ze Startu98. Rychle jsme se dostali do vedení po několika gólech ze škatulky: ‚Tak tohle jste ve florbale ještě neviděli‘. Avšak nebyli bychom Panteři, kdybychom si závěr utkání nezdramatizovali. Ještě 40 vteřin před koncem zápasu jsme vyhrávali rozdílem tří branek, když se Start ale najednou rozhodl, že nám vítězství nedá tak snadno – dokázal srovnat a málem i obrátit zápas ku svému prospěchu. O vtipnou vložku před nájezdy se postaral místní rozhodčí, který za námi přišel, abychom vybrali ze svého týmu 3 hráče, kteří pojedou nájezd – my jsme jich však více ani neměli. Pepa parádně vychytal všechny nájezdy a kluci z přípravky mohli slavit první výhru v elévské soutěži.

Chtěl bych všechny kluky z přípravky moc pochválit a poděkovat, že zaskočili za své starší kolegy. Ukázali bojovnost, a že v nich dřímají vynikající hráči. Děkujeme rodičům za podporu a brzy na viděnou! :-)

Panthers Praha B – FbŠ Bohemians :-(
Panthers Praha B – Wizards :-(

Panthers Praha B – Start98 :-) (o 5. místo)

Autor: Bobr