Brankobraní v Radlicích

Naši Panthers Praha pink by normálně odehráli 7. koš, však s ohledem na pořádání se dostali zpět až do 12. koše. Jelikož se jeden z týmů (OLYMP FLORBAL Achilles) omluvil, tak byl upraven rozpis celého turnaje, kde si každý zahrál s každým a na základě toho byla vytvořena následná výsledková tabulka.
Nutno podotknout, že již při rozchytání bylo jasné, kdo bude favoritem daného zápasu. Jelikož se celý turnaj z naší strany nesl v duchu brankobraní, tak to vezmeme dosti stručně.
První zápas – Florbalová akademie MB-Milovice
Utkání začalo dosti vlažně a většina našich šancí končila střelou mimo branku. Po třech vstřelených gólech z hole Vojty P., Víti a Froda jsme se dostali do tempa, soupeř začal chybovat, čehož jsme využili. Nejdříve Mára L. jedovkou od mantinelu, následně Vojta P. vymetl pavučinky v horní části branky a pak se mezi soupeři protáhl Proky a zavěsil. Takhle vypadala první polovina utkání. Dovedete si představit, jak vypadala ta druhá. Soupeř lehce nestíhá naše tempo, my jsme kombinační, někdy až moc.
Druhý zápas – OLYMP FLORBAL Poseidon
Toto utkání bylo dosti jednoznačné a jasné. Po klidném začátku na střídačce panovala dobrá nálada. Soupeři jsme skoro nepůjčili balon a dokazovali jsme, že jsem v herních činnostech jednotlivce i herních kombinací o level výš než statní účastníci tohoto koše.
Třetí zápas – FbŠ Bohemians Praha 10
Mára L. musel z turnaje odjet, takže jsme dohrávali v počtu 9+1. Začalo to vypadat, že ten turnaj uhrajeme jak nic a tak jsme byli dosti laxní. Bohemka se dostávala často do samostatných úniků po našich nepřesností v obraně či v rozehrávce. Soupeř měl velkého gólmana, což nám dělalo zprvu problém, kdy jsme trefovali pouze jeho. Následně rozhodčí pískl sporné vyloučení Víti za hru na zemi, ze kterého jsme neinkasovali. V posledních 19 vteřinách jsme si napravili reputaci a chuť, když jsme nasázeli hned 4 góly.
Čtvrtý zápas – FBC Slavia Praha
Poslední zápas celého turnaje, kde jsme jen potvrdili své kvality a herní dovednosti.
Za celý turnaj nás mohou mrzet dva obdržené góly. Dle interních informací bychom se na příštím turnaji měli potkat se Staršími žáky B, takže bude se na co koukat.
Děkujeme všem zúčastněným a na příštím turnaji na viděnou.
 Panthers Praha pink – FA MB-Milovice 10:0
 Panthers Praha pink – OLYMP FLORBAL Poseidon 9:0
 Panthers Praha pink – FbŠ Bohemians Praha 10 14:1
 Panthers Praha pink  – FBC Slavia Praha 18:1
Autor: Andy