Přípravka A to vybouchala!

Přípravka zavítala na svůj další turnaj do Hostivic! 

První zápas na domácí hale jsme nastoupili proti Bohemce. Bohemka bojovala jak lev i přesto, že ve znaku mají klokana. Za to my jsme se panterovi naší hrou vůbec nepodobali. I přes to jsme to byli my, kdo dokázal skórovat a odskočit tak soupeři. Bohemka se ale nevzdala a v druhé polovině nás začala dotahovat. Před jejich nezastavitelným nasazením nás zachránil už jen gong, oznamujíc konec zápasu.

Druhý zápas se odehrával v naprosto jiném duchu než ten předešlý. Kluci v sobě objevili dravost a chuť zvítězit, i tak jsme ale soupeřova brankáře nemohli překonat. Až po dlouhé době došlo k otevření gólového účtu, kdy se soupeři podařilo z úniku otevřít skóre. Těsně před koncem první poloviny se nám podařilo srovnat, na což soupeř znovu odpověděl dalším gólem v naší brance. Po motivačním proslovu trenéra kluci začali napadat soupeře a slovo únava jim rozhodně nic neříkalo. Díky tomu jsme většinu času drželi balón my. Jediné co tomu chybělo byly branky v soupeřově svatyni. Vsítit se nám nakonec i povedlo, avšak remíza nám nestačila a hnali jsme se za další brankou, která by nás mohla poslat do finále. Tu jsme i vstřelili a infarktovým finišem jsme utkání dovedli do vítězného konce. Napětí se v posledních vteřinách dalo krájet a i díky troše štěstí jsme do toho finále opravdu proklouzli!

Finále bylo proti odvážnému soupeři, jenž by se nebál postavit ani proti starověké Spartě, jejichž jméno sám nesl. Ač jich tři sta nepřijelo a my neměli takovou převahu jako Peršané, podařilo se nám prorazit jejich mocnou falangu a jako první otevřít skóre v náš prospěch. Dále to bylo podobné druhému zápasu s tím rozdílem, že střílet nám šlo o malinko víc, a proto se nám podařilo gólový náskok i navýšit. Sparta však bojovala tvrdě a my jsme nemohli ani na chvilku polevit. Nakonec se to povedlo a my jsme se po dlouhé době mohli opět těšit ze zlatého turnaje!

Panthers Praha vs. FbŠ Bohemians :-)

Panthers Praha vs. Black Angels :-)

Panthers Praha vs. AC Sparta Praha :-)

Autor: Tomáš Drašnar