Muži E: Varování v podobě 2 bodů

V sobotu 2.2.2019 odehráli naši muži E další turnaj, na kterém mohli potvrdit své kvality, získat 6 bodů a odskočit tak soupeřům na již velmi příjemný rozdíl.

V prvním zápase však naši borci vstoupili do téže řeky a s týmem F.C. Vorms znovu remizovali 1:1, kdy jsme nenašli vítěznou cestu přes zahuštěný beton soupeře a neohlídali si jeden z brejků. Nutno podotknout, že soupeři výborně zachytal gólman, ale na tento fakt se nedá vymlouvat a ztráta 2 bodů nás může ke konci sezóny ještě hodně mrzet.
Druhý zápas nás čekal s rozjetou Acemou Sparta, která v prvním zápase obrátila nepříznivý stav s FBC Dynamis C. Více otevřená hra nám seděla více, a to jak v kombinaci, tak i v přechodu jeden na jednoho. Bohužel nás opět zradila koncovka, a i díky skvěle chytajícímu Zekemu bereme za tento zápas pouze jeden body za vydřenou remízu 2:2.

I přes tyto hubené výsledky jsme poodskočili soupeřům, nicméně hon na náš skalp byl již zahájen, válečné sekery vykopány, válečné bubny zní za horizontem a my tak budeme muset v posledních 4 turnajích předvést  velkou vnitřní sílu a neochvějnou vůli po vítězstvích. Za zmínku ještě stojí první a snad zároveň nejrychlejší gól Adama V., kéž těch zářezů přibývá. Pochopitelně si nemůžu dovolit opomenout 4 minuty Šády za jeho „klidnou“ rozpravu s rozhodčím.

PS: Pokud někomu chybí 100 Kč za klíč od šatny, hledejte u mě. A doufám, že se nepřihlásí 10 zájemců, proto společně s prosbou pošlete i výrobní číslo oné bankovky.

Autor: Martin Bajer

Panthers Praha – F.C. Vorms 1:1
Panthers Praha – Sparta Praha 2:2