Mladičké naděje opět na Kladně ukazovaly své florbalové dovednosti

Nedělní ráno se Elévové A setkali opět na Kladně, tentokrát v přetlakové hale. Již před zápasy panovala v týmu dobrá nálada a rodiče potěšila zpráva, že los koše pro nás byl příznivý a s jistotou jsme mohli říct, že poslední utkání dne nás bude čekat hned v první možnou hodinu.

Pořádající tým postavil poměrně malé hřiště, čehož jsme se trošku báli. Soupeři jsme v prvním utkání ukázali, kdo je lepším týmem, avšak hráli jsme málo důrazně tělem a občas jsme zapomínali bránit. Chtíč nás hnal primárně jen do útoku. Ke konci druhé poloviny jsme lehce polevili, ale díky naší celkové slušné střelecké přestřelce jsme se radovali ze tří bodů do tabulky my.

Druhé utkání jsme sehráli proti Spartě, kde jsme se kladli důraz zejména na soustředění se po celý zápas. První polovina byla dosti vyrovnaná a soupeř byl hratelný. Škoda, že kluci byli někdy až moc zběsilí do útoku a hlídání hráčů jim dělalo díky tomu problém. Nutno podotknout, že kluci šlapali a dřeli celý zápas.

Poslední zápas jsme hráli s kouzelníky z Prahy 10. Úkol zněl jasně – jezdit po prdeli a ukázat rodičům, že nepřijeli na Kladno jen tak. Menší individuální chyby znamenaly, že po první polovině stav na tabuli svítil 4:3 pro nás. Kluci ve druhé polovině zlepšili veškeré dovednosti a ukázali soupeři i divákům, kdo bude po utkání veselejší tým.

Děkuji hráčům za odvedené výkony, rodičům za péči a věřím, že příští turnaj budeme ještě lepší!

Autor: Andy