Elévky v hubené sestavě

Další turnaj sehráli Elévky v Chýni. Bohužel jsme se sešli pouze ve třech a tak se ihned muselo hledat řešení, jak turnaj odehrál.

Naštěstí pořadatelský tým Texasu byl natolik shovívavý, že nám dovolil si na každý zápas půjčit hračku. Ostatní trenéři souhlasili a vyšli nám ve všem vstříc, za což jím patří velké dík.

První zápas jsme tedy sehráli proti Startu, který měl oproti našim třem hráčkám trojnásobnou převahu. Zápas byl naprosto vyrovnaný a dokonce jsme dlouhou dobu byli blíže k vítězství, bohužel vteřinu před koncem se soupeř mohl radovat ze srovnání stavu.

Druhý zápas jsme hráli proti týmu Chodova, který měl být o poznání větší oříšek. Soupeř si v v průběhu první půle vzal time, aby si naše holky mohly odpočinout, za to moc děkujeme. Skóre po prvním poločase bylo stále hratelné. Bohužel se na holkách v druhé půli zápasu projevila velká únava a soupeř už zbytek zápasu kontroloval.

Poslední klání dne jsme měli sehrát proti Olympu, jehož trenér souhlasil, že si můžeme vypůjčit dokonce hned 4 hráčky z Texasu. Obrovské díky trenérovi, protože jsme rázem byli v počtu dvou lajn a jedné brankářky. V zápase jsme byli přeci jen o něco lepší a tak jsme se na konec dne mohli radovat z výhry.

Ještě jednou děkujeme všem trenérům, pořadatelům, rodičům a dalším za to, že jsme mohli turnaj alespoň odehrát. I přesto, že se automatu budeme hlásit v nižším koši, tak všichni chtěly turnaj odehrát, ještě jednou DÍKY.

Děkujeme také rodičům, kteří nás přijeli. Obrovské dík také hráčkám Texasu, obrovsky které nám pomohly. A děkujeme i všem našim třem hráčkám Kamče, Aničce a Anče, jelikož i bez střídání byly schopné odehrát dobré zápasy. Příště se na vás znovu těšíme, snad už ve vyšším počtu.

Autor: Dan Ježil