8+2 Statečných

V prvním zápase jsme nastoupily proti Olympu. V první polovině zápasu jsme nestřílely a nedokázaly si pořádně přihrát. Do druhé poloviny jsme nastoupily trochu aktivněji. První gól nám střelila Beat a následoval druhý od Terky. Ovšem soupeř na to stihl reagovat a porazil nás 2:4.

Autorka: Lůca Švachová

Ve druhém zápase jsme se utkaly s SKV. Už od začátku se nám nedařilo a dělaly jsme chyby do obrany. První polovinu jsme zvládly ubránit, a tak skončila nerozhodně. Ve druhé polovině jsme se snažily o něco víc střílet, ale téměř vše šlo mimo bránu. Druhá polovina skončila 2:1.

Autorka: Kačka Formánková

V posledním utkání dne jsme měli hrát s týmem Texasu a věděli jsme, že soupeře bychom měli porazit (stejně jako jsme měli oba předchozí). Naštěstí pro nás holky z Texasu nekladly moc velký odpor. Navíc gólmaka soupeře neoplývala zrovna jistotou, tudíž ke gólů stačilo trefit bránu a zároveň netrefit brankářku. To se bohužel ukázalo jako poměrně těžký úkol, a tak jsme o půli vedli jen 2:0. Druhá půle začala být z naší strany o něco lepší, i přes závěrečné zmatky jsme si zapsali výhru 6:1.

Turnaj se nedá hodnotit moc pozitivně, nicméně je nutné podotknout, že jsme se sešli jen v počtu 8+2 (na první zápas dokonce 7+2) a na holkách bylo vidět především zmatení z toho, že pokaždé musí hrát na jiném postu. Děkujeme hráčkám za turnaj a rodičům i všem ostatním, kteří přišli za podporu. Budeme se na vás opět těšit příště, doufejme s lepšími výkony a alespoň dvěma pětkami na hřišti.

Panthers Praha – Olymp Florbal 2:4
Panthers Praha – TJ SKV 1:2
Panthers Praha – FBC Texas (o 5.místo) 6:1

Autor: Mesut