Liveblog: Gothia 2019

Druhou panterskou výpravu do Švédska zahrnuje tentokrát už pět týmů. Do Göteborgu vezeme dorostenky (G16), dorostence (B16), starší (B14) a dvoje mladší žáky (B12 A a B). Gothia Innebandy Cup patří spolu s Prague Games mezi největší turnaje pro děti a mládež. Letos se ho zúčastní 469 týmů ze sedmi zemí a na programu má 1434 zápasů.

On-line přenos

This article has 19 Comments

  1. pro mlže B to byl životní zápas a pro rodiče infarktové sledování „koleček“
    gratulujeme !!!

  2. všichni bojují ne jenom hráči, ale i trenéři, fotografové,organizátoři a díky jim. Na zítra se těšíme doplnte baterky jak jen to půjde. Těšíme se

  3. super MLŽI…, rezerva ASA otestovala a načala, áčko ji dorazilo a „pomstilo“ rezervu… a teď hrrr na ně (další Švédy) ve finále…

  4. Velký dík všem našim do Švédska, byl to úžasný první týden v novém roce. Připravili jste nám fantastické zážitky!!!!!!!!

  5. Velká gratulace všem pantherským týmům. Myslím, že jste se ve Švédsku ani trošku neztratili 👍 Velké díky patří i trenérům, zdravotníkům, „liveblogistům“ a všem, kdo se na této parádě podíleli. Jste super ❤.

  6. Ahoj, taky DÍKY MOC všem, co se na této výpravě podíleli! Teprve druhý výjezd do Švédska, a hned takové výkony a úspěchy! V druhé půlce sezóny bude na co navazovat :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *