Šťastné a veselé přeje Dorost B!

Ospalé nedělní ráno přivítalo rezervu dorostu v Kunraticích. Dvanáct statečných kluků do pole a dva gólmani, kteří se zde sešli vstoupili do prvního zápasu se Sokolem Rudná lépe, než soupeř.

V úvodu otevřel skóre Dominik Charvát, zdálo se, že tak započne gólové vánoční hody, ale v první periodě už se nic významného nestalo.

Ve druhé třetině se soupeř probudil a začal ohrožovat Bouazru. To se mu zadařilo a otočil průběh zápasu ve svůj prospěch. Tento stav vydržel pouze 20 vteřin, proti byl zejména Vycpálek, kterého výbídl ke skórovnání dnes fantasticky hrající Ladra, který si ráno nazul ty správné sálovky – bílé nike.

I třetí třetina začala ospale, diváky probudila až Ladrova střela z vlastní půlky. Ta plachtila vzduchem několik vteřin, přeletěla gólmana a zapadla k tyči. Tím skončilo všechno pozitivní z naší strany v tomto zápase. Kluci se bohužel kompletně přestali soustředit na florbal, a místo hry na střídačce řešili, co zase rozhodčí písknul špatně. Tato ztráta koncentrace vedla k tomu, že nás soupeř začal přehrávat a konečný výsledek 3:6 a červená karta za nesportovní chování pro Bursíka mluví za vše.

Ve druhém zápase proti Kralupům nad Vltavou jsme chtěli potěšit diváky a první hrací část ovládli poměrem 6:1, a zahájili tak vánoční gólové hody. Jednostranný zápas by však byl pro diváky i trenéry nudný, a tak jsme polevili. Soupeř se díky opakovaným nedůrazům, laxním přístupu a několika šťastných brankách dostal na dostřel jedné až dvou branek a tento náskok jsme hlídali.

V závěru se podařilo soupeři dotáhnout ztrátu a za stavu 9:9 se šlo na nájezdy. V těch si Moravec smlsnul na střelcích soupeře jako na vánočním cukroví a Beneš s Fůrou potěšili diváky efektními zakončeními.

Divákům jsme tak nabídli dva vyrovnané zápasy, nadělili jim pod stromeček spoustu gólů a sem tam i nějakou krásnou florbalovou akci. Soupeři z Kralup jsme zase nadělili jeden bod, když jsou Vánoce, tak by měl mít alespoň nějaký dárek pod stromečkem přeci každý :-).

Děkujeme rodičům a divákům za podporu, přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Panthers Praha B – Sokol Rudná 3:6 (online)
Panthers Praha B – Kralupy nad Vltavou 10:9pn (online)

Autor: Lávičkos