Starší žákyně naposledy před reprezentační pauzou

V prvním zápase jsme se utkaly Bohemkou. Ze začátku jsme si vedly docela dobře. Musíme pochválit Beátku, která dala svůj první gól za Starší žákyně. Všechny holky hodně makaly a zkusily jsme si i hru v šesti, ta se nám ale moc nepodařila, protože jsme dostaly 2 góly. A konečný stav byl 9:3 pro Bohemku.

Autorky reportu z prvního zápasu: Beátka, Terka, Monča

Ve druhém zápase jsme se utkaly s Ivanti Tigers. Už před zahájením nám bylo jasné, že to bude těžký zápas a chtěly jsme se poprat o dobrý výsledek. A i přesto, že po ukončení utkání byl stav zápasu 4:0 ze zápasu jsme neodcházely s hlavami skloněnými. Zkrátka soupeř byl úspěšnější v zakončování a z naší strany jsme se do útoku ani tolik nedostávaly. I přesto jsme jim výhru nedaly zadarmo a zápas byl nejlépe odehraný z celého turnaje.

Autorka reportu z druhého zápasu: Kačka Strnadová

Poslední zápas se jen těžko hodnotí. Místo toho, abychom ukázaly, že jsme rychlejší, důraznější a na míčku šikovnější než soupeř, jsme měly problém snad úplně se vším. Nedařilo se nám v klidu rozehrát a tempo bylo více než vlažné. Většina střel končila mimo bránu a pomalým návratem do obrany jsme soupeřkám daly prostor k tomu ukázat nám, že žádné zápasy se nevyhrávají samy. Omluvou snad může být jen únava, která se bohužel během dne dostavila. Kromě těžkých zápasů jsme se totiž potýkaly i s nemalou marodkou, a holky tak turnaj odehrály v počtu 8+2. Třetí zápas se tak narozdíl od druhého, za který holky velmi chválím vůbec nepodařil a nás příště čeká opět slabší koš.

Děkujeme rodičům a všem fanouškům za neúnavnou podporu a výpomoc při příjezdu záchranné služby. Příště snad ve větší sestavě a s lepšími výsledky!

Autorka reportu z třetího utkání a závěru: Terka Pluhařová

Panthers Praha – FbŠ Bohemians 3:9 (online)
Panthers Praha – Ivanti Tigers Jižní Město 0:4 (online)
Panthers Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady 1:2 (online)