Jsou to jen děti

Poslední letošní turnaj se odehrál na hale Tatranu. Před prvním utkáním se řešilo dilema, kdo bude chytat. Rozhodla se Hanka. Začátek zápasu byl vlažný jako ranní otočení kohoutkem s teplou vodou. Zápas byl chvilku vyrovnaný, ale soupeř byl lepší. I přes naši bojovnost a nasazení dokázal soupeř navyšovat nelichotivé skóre. I nám se však podařilo vstřelit několik gólů. Mezi zápasem se udělala porada, kdy holky samotné rozebraly zápas.

Druhé utkání toho dne nás čekal domácí celek Tatranu. Začátek byl vyrovnaný. Dokázali jsme rychle odpovědět na obdržené branky. Ale to bylo na začátku první části všechno. Soupeř nás začal válcovat a zcela ovládl první část. Nástup do druhé se nám nepovedl. Naše střely končily na golmance. Timeout, rychlá porada 5 minut před koncem. Budeme dřít, odjezdíme každý souboj a necháme tam všechno. Výsledek neřešíme. A bylo to neskutečných 5 minut. Holky byly jak vyměněné. Splnily všechno, co jsme si řekli a nepustily soupeře do šancí.

Na Závěr turnaje nás čekala Sparta. Naše řady opustila skvěle hrající Anetka, která odmakala oba zápasy. A nám zbyla jedna hračka na střídání. Hold musíme se s tím poprat. Do branky se postavila Kája a Hanka se vrátila na hřiště. Začátek vypadal vyrovnaně. Ale jen ten začátek. I tak se holky snažily bojovat. Marodka se podepsala na našem výkonu. Věřím, že v lednu se předvedeme v lepší formě. 

Hezké svátky, bohatého Ježíška a mnoho štěstí v Novém Roce. 

Autoři: Toli a Dan