Dorostenky se loučily s rokem 2018 jedním zápasem

Poslední zápas v roce 2018 sehrály dorostenky na Kotlářce proti holkám z Plzně. Na utkání se na naší lavičce sešli hned čtyři trenéři, kromě tradičně přítomných Gigiho a Elišky přijeli pomoci i Toli s Danem. Bohužel ani trenérská převaha nám nakonec nebyla nic platná, hráčky Plzně, ačkoli nepředváděly zvlášť dobrý výkon, se ujaly vedení a měly lehkou převahu.

Mezi třetinami jsme si sice řekli, jak že to soupeř hraje a co by proti nim mělo fungovat, ale v té době bohužel odešlo veškeré nasazení, a tak jsme po katastrofické druhé části prohrávali 1:5. Snaha o motivaci a pokyny před poslední třetinou tohoto roku byli bohužel marné. Pokračovali jsme v chladném výkonu a tak jsme museli kousat prohru 2:7 se soupeřem, který rozhodně nepředvedl dobrý výkon.

Doufáme tedy, že se z tohoto zápasu co nejvíce poučíme a v roce 2019 to bude vypadat úplně jinak, což můžeme potvrdit už na turnaji v Gothii.

Na závěr děkujeme hráčkám, rodičům i dalším fanouškům za celý rok 2018. Uvědomujeme si, že často zápasy nevypadaly tak jak bychom si přály, musíme však vytrvat v tvrdé práci a věříme, že progres se dostaví. Užijte si vánoční svátky i oslavu nového roku a v roce 2019 se na vás opět těšíme