Dorost B po delší odmlce boduje!

Dorost B po nepřesvědčivém výkonu proti Wizards, zlepšil obraz hry v druhém zápase a byly z toho tři body do tabulky ze zápasu s Alien Nation.

V prvním zápase jsme se pohybovali na hřišti jako němé bytosti, bez náznaku jakékoliv komunikace. Naše produktivita byla horší než je momentální úspěšnost přesilových her mužského áčka (16,7%). Špatné přebírání hráčů udělalo ze slibně rozehraného utkání jednoznačnou věc, kdy nám Wizards nasázeli několik slepených gólů ve třetí třetině a rozhodli tak zápas 1:7.

Výkon v druhém zápase byl konečně diametrálně odlišný od předchozích představení. Na střídačce to žilo, z kluků byla cítit chuť vyhrát, plnily se trenérské pokyny a padaly i góly, které by se mohly ucházet o místo v anketě DELI Zlatá helma. Škoda drobné ztráty koncentrace ve třetí třetině, díky které jsme udělali ze závěru utkání pořádné drama. Lehkou kaňkou budiž i místy drobné nesportovní chování našich svěřenců směrem k protihráčům, což na hřiště určitě nepatří.

Konečně jsme však ukázali, že pokud plníme pokyny do puntíku a fungujeme jako tým, tak můžeme získávat tolik kýžené body do tabulky.

 

Autor: Jiří Ptáčník