… Mango!

Elévové A zavítali ke svému dalšímu turnaji až na ZŠ Mendelova.

V sestavě osmi hráčů a Ondry Beneše v brance jsme k prvnímu zápasu nastoupili do utkání proti Wizardům, kteří se s námi rozhodně nemazlili. Tvrdá hra některé z našich hráčů zaskočila a občas jsme byli jak na kolotoči, kdy jsme si vůbec nedokázali pomoct při rozehrávce a dokonce ani trefit úplně prázdnou branku. Utkání skončilo bohužel smolně pro nás a před druhým zápasem jsme si v šatně důrazně vyříkali chyby, které nás stály první vítězství.

V druhém utkání nám zvlhlý střelný prach konečně trošku vyschnul a my jsme začali dokonce i trefovat branku v tutových situacích. Zápas s Olympem jsme až do konce utkání v klidu kontrolovali a s čistou hlavou jsme si došli pro vítězství. Pro fajnšmekry určitě nutno zmínit, že nám přálo štěstí díky staronovému pokřiku „Mango“!

Čekal nás tak zápas o třetí místo, který se spíše přeměnil ve střelnici. Soupeř se až na pár výjimek držel stále na dostřel pár branek a odraz světla od palubovky našemu Ondrovi taky zrovna nepomáhal. Naše neustálá zbrklost držela Unhošť stále ve hře a často při nás stáli všichni svatí, když stál soupeř před prázdnou brankou a dorážku buď minul či branku netrefil.

Třetí flek byl pro nás, za předvedený výkon rozhodně zaslouženým místem. Do příště musíme mnoho vypilovat, pokud chceme pomýšlet na vyšší příčky!

Děkuji rodičům, že své ratolesti přijeli podpořit a zásobili je pořádnou porcí svačin!

Autor: Marek Máčala