Kde je párek?

3. liga juniorů nachystala spielmachrům a trenérskému štábu brzké vstávání a spoustu záludných hádanek. V posledním kole letošního roku nás čekali SK Alien Nation a Olymp Praha. V dejvické aréně nás čekalo několik hádanek. Nejzajímavější byla, kdy se Juniorské rezervě podaří uzmout plný počet bodů.

V prvním utkání se po první třetině zdálo, že už bychom mohli na tuto otázku nalézt odpověď, když jsme jasně dominovali a periodu ovládli poměrem 4:1. V dalších herních částech jsme polevili hlavně na vlastní polovině, což vedlo k vyrovnanému stavu po druhé siréně 6:6. V poslední vyrovnané periodě se podařilo rozvlnit síť pouze jedno, a to bohužel našemu soupeři. Ani závěrečný tlak kýžený zásah nepřinesl, a tak jsme opět odcházeli s prázdnou.

Pauza mezi zápasy přinesla několik situací hodných zmínky. Hodnocení místního bufetu za párek v rohlíku, který se uvnitř rohlíku opravdu nacházel, a horkou čokoládu – rozmíchej si plastovou lžičkou sám nestojí ani za řeč. Diváci utkání Králův Dvůr – Tatran C rozluštili rozdíly mezi dresy Tatranu a těmi panteřími (ty mají přeci na rameni tygra). Po těchto snadnějších rébusech jsme se opět mohli věnovat hlavní hádance, zda konečně uzmeme tři body za výhru, což se nám podařilo naposledy v prvním kole.

V tomto klání se gólové hody nekonaly. Zlepšený výkon oproti prvnímu utkání výhru nepřinesl. Dvakrát jsme srovnali krok, a odešli tak ze sobotního kola po remíze 2:2 alespoň s jedním bodem.

Na rozluštění hádanky si tak budeme muset počkat do roku 2019. Hlavní příčinou neúspěchu je v našem případě vždy ztráta koncentrace. Pokud udržíme soustředěný výkon po celých 36 minut, můžeme porazit kohokoli. Děkujeme fanouškům za podporu a těšíme se na další zapeklité hádanky i v novém roce.

Panthers Praha B – SK Alien Nation 6:7 (online)

Panthers Praha B – Olymp Praha 2:2 (online)

Autor: Lávičkos