Povedená sobota druhé rezervy princezen

Druhá rezerva princezen vyrazila na svůj druhý turnaj do Hlubočinky, kde mají halu podle tabulky u vchodu postavenou za vlastní peníze a tudíž bez dotací. Oproti prvnímu turnaji už holky odehrály všechny tři zápasy s Kolínem, Tatranem a Vosami. Na turnaji už byla přítomna nová trenérská dvojice ve složení Daneček Škvor a Kikina Vranová.

S Kolínem, který je suverénně na prvním místě tabulky jsme po celou dobu hrály vyrovnané utkání. Na začátku utkání vedly naše holky, ale pak se od nás střelecké štěstí na chvíli odklonilo a rázem se Kolín dostal do vedení. Těsně před koncem utkání, kdy Kolín vedl o dvě branky si trenéři vyžádali oddechový čas. Ten evidentně holkám prospěl neb dokázaly Kolínu vstřelit 3 branky a utkání vyhrály. Hattrickem se v zápase blýskla posila z první rezervy princezen – Veronika Raková. Ale bohužel, v zápase jsme přišly o Martinu Mrkusovou, která si smolně zranila koleno (již v prvním zápase nehrála kvůli zranění).

Ve druhém zápase s Tatranem se konečně holky rozstřílely. Po celou dobu zápasu jsme byly lepší, což jsme potvrzovali i vstřelenými brankami. Pěkný a na góly bohatý zápas skončil 9:4. Statisticky se blýskla opět Raky (5+2) a suplující kapitánka, Kačka Česáková (3+3).

Poslední zápas s mladými holkami z Vos jsme začaly hrát hned po skončení našeho zápasu s Tatranem. Ale i tak na holkách ze začátku vůbec nebyla vidět únava a na Vosy vlétly, jako kdyby měly celý týden regeneraci. Zápas to byl vyrovnaný a šance byly vidět na obou stranách, ale oba týmy podržely gólmanky. Po pauze jsme dokázaly vstřelit dvě branky zásluhou Kačky Česákové. Vosy také měly hodně šancí, ale vše skvěle pochytala Maruška (dvakrát jí pomohlo i břevno), která si konečně vychytala kýžené čisté konto.

Holky tedy z Hlubočinky přiváží plný počet bodů. Pochvalu zaslouží všechny hráčky (od Marušky, přes obránce až po hroťáky), zejména za zvládnuté dva zápasy, které hrály hned po sobě. Je vidět, že holky už pomalu zvládají systém 3+1 a že dokáží táhnout za jeden provaz. Díky ještě jednou všem holkám za předvedený výkon.

Panthers Praha C – FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 6:5 (online)

Panthers Praha C – Tatran Střešovice C 9:4 (online)

Panthers Praha C – FbK Fat Pipe Vosy Praha 2:0 (online)

Autor: Daneček