Juniorky opět za plný počet bodů

Turnaj, který se odehrával tuto sobotu ve Stochově byl pro juniorky důležitý, hrálo se totiž o první místo v tabulce a naše šance byly velké.

Panthers Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady 8:3

První zápas holky odehrály proti pražským Vinohradům. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a již v první minutě jsme vedli 1:0. Do konce první třetiny děvčata stihla přidat ještě gól. Snad tím, že holky byly uchlácholené prozatímním výsledkem, tempo zápasu v druhé třetině bylo značně pomalejší. I přes nevyužitou přesilovku se nám podařilo vstřelit do konce druhé třetiny dva góly, proti tomu soupeřky se trefily pouze jednou. Ve třetí třetině holky konečně předvedly tempo a hru, které nebylo co vytknout. První zápas jsme tedy zvládli a získali cenné tři body.

Panthers Praha – FBC Štíři České Budějovice 10:2

Po dvouzápasové pauze holky čekal soupeř z Budějovic a tentokrát to byl právě on, který se radoval z prvního gólu. To ale bylo tak vše, co bylo na tomto zápase špatně. Holky zůstaly v tempu z třetí třetiny předchozího zápasu, a i přes trošku nevydařenou druhou třetinu, kdy jsme soupeře pustili do hry jsme brali tři body my. Nutno podotknout, že holky z Budějovic, které přijely v 8 (a dohrávaly v 7 – doufáme, že zraněná hráčka je v pořádku) nám rozhodně nedarovaly nic zadarmo a zaslouží taky pochvalu.

Nicméně body jsme získali my a holky do příštího turnaje okupují první místo v tabulce. Chtěla bych všechny hráčky pochválit za předvedenou hru. Obzvláště pak Verču Jarešovou, která za dva zápasy získala 8 + 2 bodů a fantasticky chytající Elišku v bráně, bez které by výsledky rozhodně nebyly tak příznivé. Díky také všem rodičům za podporu a budeme se těšit na dalším turnaji.

Autor: Eliška Škvorová