Krutý výsledek pro rezervu Juniorů

První rezervu Juniorů čekal v Černošicích – Mokropsech výjimečně pouze jeden zápas, soupeřem jim byl Králův Dvůr. Utkání s Dobříší bylo na žádost soupeře odloženo. 

Utkání se od začátku neslo ve vysokém tempu, první třetina nepřinesla žádnou velkou šanci ani na jedné straně, ale do šaten se šlo za stavu 0:2. Do druhé části jsme vstoupili skvěle, když vymetl pavučiny ze soupeřovy klece Raška. Hra se ještě více vyrovnala, ale po neproměněném trestném střílení, které si Chochola zkušeně pohlídal soupeř opět odskočil a do sirény přidal ještě jednu branku. Do poslední periody jsme znovu vstoupili aktivně a po nevyužité přesilové hře se prosadil Grund, jehož odrazem o zadní mantinel vybídl ke skórování Jebousek. Tři a půl minuty před koncem soupeř znovu nabyl tříbrankové vedení a v závěru už nám nepomohla ani hra bez gólmana. Z Mokropes jsme tak odjeli bez bodu po prohře 2:7.

Kluci zápas odehráli na sto procent, ale bohužel se nedokázali během zápasu přizpůsobit přísnému metru sudích a častá vyloučení nás stála cenné síly i čas v závěru. Zároveň dnes nestálo pověstné štěstíčko na naší straně. Pokud se nám podaří udržet koncentraci a nasazení i v následujících kláních, přísun bodů by se mohl zlepšit.

Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha B – T.B.C. Lucern Králův Dvůr 2:7 (online)

Autor: Lávičkos