Ženy C v Kolíně na body nedosáhly

Ráno jsme strávili dlouhou chvíli cestou do Kolína.  Naše očekávání bylo jiné než realita a hra tři na tři byla náročnější než se zdála.

Soupeřky ještě nedávno hrály juniorskou ligu, a tak jsme měli co dělat, abychom s nimi udrželi krok. Přesto jsme se svými soupeři odehráli vyrovnané zápasy.

První utkání bylo pro náročné, ale i když jsme nedokázali zastavit střílející soupeřky, tak  jich Maruška v brance zvládala zastavit většinu a díky tomu podržet týmu bojového ducha.

Druhý zápas se od prvního moc nelišil. Největší rozdíl byl, že jak my, tak soupeř, jsme dostali možnost exekuce dvo nájezdů a nám se jeden povedl proměnit, zatímco soupeřkám ne. Za zmínku stojí náš druhý nájezd, který vypadal jak extraligový, kdy Verča profesionálně trefila spojnici. A potom první nájezd soupeře, kdy Maruška vyvedla soupeřku, která pak netrefila prázdnou bránu. Následně druhý nájezd soupeřů, kdy se soupeřka nerozmýšlela a volila střelu, která Marušku nepřekvapila a soupeřku vychytala. Pak se nám po dlouhé době konečně podařilo i vyrovnat, ale soupeř nám vzápětí nasázel další góly a vytvořil si  pro nás již nedostižný náskok.

Autor: Tom Drašnar

Panthers Praha – Pitbullky Kolín 2:3
Panthers Praha – Vosy Praha 5:9