Mladší žákyně se ukázaly v dobrém světle

Mladší žákyně se vydaly k dalším zápasům do Uhříněvsi a hned na začátek se střetly s domácími Wizards.

?

Zápas jsme začali lépe než soupeř a odskočili jsme do dvoubrankového vedení, na to však Wizardky reagovaly snížením. Následně se opakoval stejný scénář, my přidali dva góly a Wizards jednou snížili. Druhá třetina byla více vyrovnaná než první a ačkoli jsme stále měli mírnou herní převahu, tak oba týmy přidaly po dvou gólech, což nám však stačilo a slavili jsme první výhru dne.

V druhém klání dne jsem se utkali se známým soupeřem z Nového Strašecí. Zápas to byl úplně jiný než ten předchozí, po pár minutách už svítilo na tabuli skóre 0:3 pro soupeře. To nás však nerozhodilo a během chvilky jsme srovnali. Pokračoval lítý boj o každý míček, což se projevilo i na skóre – 5:5 o poločase. Druhá půle byla podobná té první, zápas pokračoval ve vysokém tempu a ani jeden ze soupeřů si nevypracoval výraznější herní převahu. I tak nám bohužel soupeř utekl o dvě branky. Ani přes napínavý závěr, kdy jsme hráli ve čtyřech bez gólmanky, nám už pak bohužel nestačil, neb nepřinesl žádný gól.

V posledním utkání nás čekal Chodov, který oba naše předchozí soupeře rozstřílel dvouciferným rozdílem. Respekt byl tedy na místě, rozhodně však ne strach. Že se soupeře nebojíme se ukázalo hned na začátku zápasu, když jsme se dostali do vedení. Hra byla místy relativně vyrovnaná, ačkoli musíme uznat, že celkově měl soupeř navrch a hratelné skóre 1:3 jsme drželi především díky famózní Julče v bráně. Do druhé části jsme šli se snahou ještě favorita potrápit a to se nám dařilo. I tak jsme ale zápas už neotočili a bohužel padli, ale se vztyčenou hlavou.

Pocity z turnaje jsou určitě pozitivní, holky dřely a ukazují zlepšení. Gratulujeme Aničce k prvním zápasům v dresu Panthers, vypořádala se s nimi velice dobře. Největší pochvalu si zaslouží Julča, která střežila branku jako svou svatyni a přiváděla soupeře k šílenství. Největší kaňkou turnaje byl výkon rozhodčího, který si přinesl píšťalku pouze na okrasu, když už ji přiložil k ústům, tak ji většinou zase rychle dal pryč.
Děkujeme hráčkám za reprezentaci klubu a rodičům za podporu, budeme se na vás znovu těšit příště.

Partners Praha – Wizards :-)
Panthers Praha – Nové Strašecí :-(
Panthers Praha – Florbal Chodov :-(

Autor: Dan