Dorostenky opět v akci

Do zápasu s Tatranem jsme šly s jasným cílem – získat 3 body. A opravdu vypadalo, že to půjde. Holky v zápase lítaly, snažily se a chtěly vyhrát.

Nejprve jsme vstřelily první gól, následně jsme nechaly Tatran odskočit, aby se nám po pár minutách opět podařilo stav dorovnat. Po první třetině jsme tedy šly do rohu za stavu 2:2. Do druhé třetiny jsme chtěly vstoupit ve stejném tempu a snažit se dát opět nějaké góly. Tempo jsme udržely, bohužel gól se nám dát nepodařilo. Naopak jsme inkasovaly a po druhé třetině byl stav 3:2 pro Tatran.
Třetí třetina už byla nulová na góly, ovšem pouze z naší strany. Tatran se radoval z gólu celkem ještě třikrát. I když to tedy podle výsledku tak nevypadá, tenhle zápas byl minimálně první dvě třetiny vyrovnaný a holky si zaslouží pochvalu. A to jak holky na hřišti, tak Monča v bráně. Pokud se takto budeme posouvat dál, budeme pro mnoho týmů ještě více nepříjemným soupeřem.

Ve druhém zápase nás čekala Plzeň. Panterky vstoupily do zápasu lépe než soupeřky, ale všechny tři třetiny nás trápila koncovka. V úvodu jsme více držely míček, ale Plzeň nás potrestala několika rychlými protiútoky a v průběhu dvou třetin nám odskočila o 4 branky. V půlce třetí třetiny jsme dokázaly vstřelit kontaktní góly a tím se dostaly zpět do zápasu. V závěru zápasu jsme hrály bez brankářky. 46 vteřin před koncem jsme soupeřky dohnaly o jeden gól, ale bohužel jsme nestihly vstřelit ještě jedenu srovnávací branku.

Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas a jeli nás v sobotní podvečer podpořit do Bolky.

Autorky: Elí a Zittů

Panthers Praha – Tatran Střešovice 2:6 (2:2, 0:1, 0:3)
Panthers Praha – FBŠ Slavia Plzeň 4:5
(0:3, 1:1, 3:1)