Premiéra Mladších žákyň

Naše Mladší žákyně čekal první turnaj v této sezóně. Bohužel trenérka Terka onemocněla a tak ji musel zastoupit trenér Jan.

První utkání jsme sehráli s týmem z Nového Strašecí. Zápas se vyvíjel neskutečně rychle. Strašecí nás hned na začátku zasypalo třemi góly. My jsme se však nenechali zastrašit a góly jsme velice rychle vraceli. Po celý zbytek zápasu jsme se se soupeřem přetahovali o výhru.

Celou přetahovanou nakonec vyhrály soupeřky, když nám ke konci daly 3 rychlé branky a bylo po zápase.

Druhý zápas nás čekal s pražskými Wizardy. Do zápasu jsme vstoupili výborně. Holky chtěly hrát, chtěly dávat góly, chtěly jsme vyhrát. A když se chce, tak to jde. Zkušeně jsme soupeři nasázeli 5 branek a byl konec.

Třetí a podle papírových předpokladů nejtěžší zápas jsme sehráli s Nehvizdy. Holky přes úvodní nabádání do hry vypadaly velmi vystrašeně. Většina soupeřek byla o hlavu větší než naše hráčky. Přes počáteční strach jsme se přenesli a sehráli jsme nejkrásnější utkání turnaje. Holky přesně plnily pokyny trenéra, a tak bylo vidět i několik krásných akcí. Soupeř nás ke konci zápasu přetlačil, ale pocity ze zápasu nám stačily k tomu, abychom mohli spokojeně odjet domů.

Holkám patří velká pochvala za celý turnaj. Poděkování patří všem rodičům, kteří všechny naše utkání sledovali. Děkujeme i všem pořadatelům, kteří si našli čas na pořádání našeho turnaje.

Autor: Sajsl