Mladší žáci B zavítali na další turnaj!

Mladší žáci B vyrazili časně ráno bojovat do nedalekého Kladna!

První zápas se s našimi borci táhl už od začátku. Soupeř si od úvodního buly víceméně diktoval tempo hry, nám naopak styl nahoru-dolů vůbec nesedl a dostali jsme dva rychlé góly. Naději vykřesal Patrik, který využil clonícího Vojty a snížil, jenže Kladno záhy odpovědělo další dvojicí gólů, tentokrát o plast. Celý scénář se opakoval i poté, co Prokop v pádu znovu dokázal zkorigovat skóre, Kanonýři nicméně opět zvládli dvakrát udeřit v krátkém časovém sledu a uzmuli si vítězství pro sebe.

Druhý zápas byl úplně o něčem jiném. Vyladili jsme chyby z minulého zápasu a byli jsme to my, kdo tentokrát od začátku diktoval tempo hry. Šestigólovou hitparádu odstartoval s trochou štěstí Kuba, pak už jen padala jedna branka za druhou. Čisté konto se navíc podařilo udržet Tomovi, který se prohodil s Davidem – oba si na netradičních postech vedli famózně. Ke konci už tak vypadalo jako exhibice, neb poslední minuty soupeř víceméně jen běhal za našimi nahrávkami a vůbec se nedostal na balon.

Třetí zápas byl z našeho pohledu asi vůbec nejlepší. Kluci dřeli, navíc ještě dokázali zlepšit to málo, co se jim v druhém mači nedařilo a od začátku jsme tak šli za jasným vítězstvím. To sice trochu zkazily dva slepené góly do naší sítě a jeden neuznaný fík Prokopův, jeho spoluhráči jich nicméně dokázali sedm přidat, což v pohodě stačilo na vysoké vítězství a bronzové medaile.

 

Autor: Tomáš Drašnar