Mladší žáci slaví postup do prvního koše!

Sobotu v rámci prodlouženého víkendu strávili kluci z Mlžů na hale v Kunraticích. Jak se jim dařilo se dočtete níže….

Los nám přisoudil hned první zápas turnaje, což znamenalo brzké vstávání, které ocenili především trenéři. V prvním utkání si kluci poradili s domácím Startíčkem, když sice připustili lehké drama, kdy soupeř stahoval na 2:3, ale poté si výhru pojistili gólem na 4:2. Ospalost sice byla trochu znát, protože to rozhodně nebyl 100% výkon, ale důležitá je výhra a to se počítá.

V druhém zápase se nám do cesty postavil Královák, který do zápasu nastoupil pouze v osmi hráčích. Trpělivou hrou, ve které se gólově prosadila i druhá lajna, jsme si dokráčeli (doběhali) pro výhru 4:0 a netrpělivě (od oběda) vyhlíželi finálového soupeře.

Tím se nakonec stala Mladá Boleslav. V tomto zápase jako by někdo kluky polil živou vodou. Né, že by do té doby hráli hrozně, ale bylo to takové vlažnější. Ale finále bylo úplně jiná podívaná. Úplná reklama na florbal. Těžko říct, zda pomohla přítomnost Tondy Ježka nebo pavouk velikosti tarantule na hrací ploše (pro milovníky pavouků: byl zachráněn). Každopádně sebevědomým výkonem jsme si vybojovali výhru 7:0 a jasný postup do prvního koše!!

Jako tradičně děkujeme skvělým rodičům, hráčům a těšíme se příště :)

Autor: Týna