Růžový panter opět řádil, tentokrát vyloupil Kralupy!

V sobotních brzkých hodinách ranních nás čekal výjezd do námi známé haly v nedalekých Kralupech, kde jsme dokázali po velice slibných výkonech ovládnout turnaj a postoupit do vyššího koše.

Prvním soupeřem, který nás měl prověřit, byla pražská Bohemka. Do zápasu jsme vstoupili lépe zásluhou bratří Petráňů, kteří již pouhých 19 vteřin po úvodním hvizdu dokázali překonat brankáře soupeře. Ve 4. minutě dokázal navýšit Mára Linha. Po jeho zásahu následovala hluchá pasáž, kdy jsme dokázali přidat další dvě branky až v závěru prvního poločasu. O přestávce tedy svítil na tabuli stav 4:0 pro naše barvy. Trochu jsem se bál, zda se náš gólostroj nevystřílel už minulý turnaj a tentokrát jen mlel z posledního. Pravda byla jiná, po přestávce do toho kluci vlétli po hlavě a florbalová krása střídala nádheru. Někdy to bylo až tak nadhérné, že jsme zapomněli střílet do branky. Podtrženo sečteno, 14:0 pro Panthers Praha pink.

Druhý zápas nás čekal soupeř z Králova Dvora. Utkání se neslo v podobném duchu jako to předchozí, měli jsme raketový nástup, potom přišla opět hluchá pasáž a nakonec gólové hody, které slavnostně zahájil na začátku druhého poločasu Miky díky jeho legendárním trenkám. Skóre se zastavilo na konečných 12:1 pro nás.

V zápase o postup nám stála v cestě druhá rezerva slavného Tatranu. Pokyny před tímto zápasem zněly jasně: hrát daleko lépe kombinačně a dávat balónek rychle od hokejky, protože jediný způsob, jak nás mohl Tatran přehrát, bylo fyzickou připraveností. Do vedení jsme se dostali velice rychle zásluhou dvojice Urban – Petráň st., přičemž  první zmiňovaný nastartoval tohle utkání v náš prospěch. Chvílemi jsme měli s aktivitou Tatranu velký problém, nakonec jsme ale přeci jen dokázali postupně přidávat další a další branky a utkání dotáhli do vítězného konce v čele se skvěle chytajícím Fandou, který si připsal druhou nulu v turnaji.

Chtěl bych klukům moc poděkovat za skvěle odehraný turnaj a za chuť hrát, kterou předváděli v každém zápase. Doufám, že vám to ještě hodně dlouho vydrží. Pochvalu zaslouží také Fanda, který většinou moc práce neměl, ale když už, tak ukázal, že je ve střehu a tým se na něj může spolehnout. Chci ještě pochválit Pechíňa a Míšu, kteří byli mladším klukům pevnou oporou a pomáhali, jak to jen šlo.

Díky patří také fanouškům a rodičům, které doufám naše předváděná hra baví. ;-)

Těšíme se na další turnaj a uvidíme, kde udeří růžový panter příště…

Autor: Domez