Premiérový turnaj Elévů C skončil bramborovou medailí!

Tento turnaj byl pro většinu hráčů premiérový. Nezvyklý byl časový předstih, při kterém jsme měli na aklimatizování velmi málo času a ještě ke všemu se současně na té samé hale hrál další turnaj.

První zápas nás čekal známý soupeř z Kutné Hory. Největší chybou bylo nehlídání hráčů a zmatenost. Díky snaze a dřině se druhá polovina utkání zlepšila.

Ve druhém utkání jsme se střetli s převážně holčičím týmem z Mladé Boleslavi. Kluci se začali lépe uvolňovat a střílet, začež byli právem odměněni vstřelenými brankami. Napadání nám ale dělalo problém, avšak naši obránci Matěj Karas a Honza Teska zadřeli a hravě si s tím poradili! I přes dvojciferné číslo vstřelených branek měli kluci radost z každého gólu.

Poslední zápas o umístění jsme odehráli proti Olympu. První polovina byla dost ospalá a bez tempa. Po zvýšení hlasu od trenérky ale nastalo zlepšení a všichni bojovali do posledního hvizdu.

Máme co zlepšovat a čemu se věnovat na tréninku. Věříme, že natrénované dovednosti využijeme na dalším turnaji. Děkuji klukům za předvedené výkony a rodičům za podporu!

Sportu zdar!

Autor: Andy