Juniorská demolice na čakovickém kluzišti

Jak už nadpis napovídá, junioři v plné síle v hale na severním okraji Prahy doslova převálcovali vše, co jim stálo v cestě.

První vítězství se však neobešlo bez obvyklého klopýtnutí. V zápase proti FC Bučis se panterský tým ujal brzkého vedení 2:0 zásluhou Waldhausera a Záveského. Nicméně jak již bývá u našich jinochů zvykem, do konce třetiny polevili, přestali se koncentrovat na obrannou fázi hry a nechali soupeře nejenže náskok srovnat, ale byli tak štědří, že mu navíc nabídli dvougólové vedení. Nutno dodat, že góly většinou padaly za záda Huška po našich neproměněných šancích a následných brejkových situacích, které dirigoval mladíček Šimon Pavlíček. Po utrápené první třetině se hráči Panthers nabuzeni týmovou poradou vrátili ke své hře, zápas otočili a zaslouženě si došli pro tři body s celkovým skóre 12:4.

Druhý zápas by se dal popsat termínem start-cíl. Odpor černých andělů byl zlomen v první třetině a Panteři pouze navyšovali postupem času své skóre. Po 19 minutách hry vyhnal Martin Mattes prvního gólmana Black Angels, který odešel s přídělem šesti gólů. Vyvrcholení zmaru našeho soupeře pocítil nejvíce Lukáš Bárta, který byl vyprovozen Homolou při svém výletu do útočného pásma za hranice plastové půl metru vysoké překážky. Po tomto nebezpečném zákroku dostali Panteři pětiminutovou početní výhodu, kterou využil pouze Matěj Kříž svojí dalekonosnou „dělovkou“. Do konce zápasu přidali kluci z Radlic ještě pět gólů, takže po konečném hvizdu zářil na světelné tabuli výsledek 2:12.

Autor: Pápa

PS: Mockrát děkujeme panu Petrákovi za fotky :)

Panthers Praha – FC Bučis Team 12:4 (3:4, 2:0, 7:0)
Panthers Praha – Black Angels B 12:2
(3:1, 5:0, 4:1)