Tvrdý střet Dorostenek s realitou

 

Tohle bude jeden z reportů, které se mi opravdu nechtějí psát. První turnaj dorostenek by totiž všichni raději rovnou zapomněli a psaní reportu není úplně vhodný způsob zapomínání. Po letní přípravě a soustředění jsme měli všichni celkem dobrý pocit, že jsme se posunuli a budeme hrát vyrovnanější zápasy. Bohužel jsme celkem tvrdě narazili do zdi.

V prvním zápase nás čekala Bohemka a ani jsme si nestačili na střídačce srovnat lahve od pití a už jsme prohrávali. První třetina byla opravdu hororová a konec konců celý zápas připomínal tvorbu Johna Carpentra nebo Davida Cronenberga, prostě hrůza (byly tam krátké okamžiky nadechnutí, ale bohužel moc krátké a ještě na sebe ani moc nenavazovaly). Nám nefungovalo nic a soupeřkám všechno.

Před druhým zápasem jsme si promluvili do duše. Trochu to pomohlo a v zápase se ukázalo, že umíme ten florbal přeci jen hrát, ale bohužel jsme naprosto selhali ve dvou věcech. Obrana vlastního brankoviště (důraz a přehled v něm) a proměňování šancí, potažmo připravenost střelby. Možná jsme byli i o kousek lepším týmem, ale tato slova se mi hodně těžko psala, když jsme nebyli schopní vstřelit ani jednu branku a o štěstí to rozhodně nebylo.

Snad se všichni poučíme z našich chyb a příští turnaje již budou jenom lepší. Tato smutná sobota ať tedy prosím zůstane v zapomnění.

Díky rodičům za to, že i přes brzkou hodinu a horší dostupnost haly, si našli cestu a ještě nám i tleskali. Příště lépe a radostněji.

Panthers Praha – FBŠ Bohemians 2:15 (online)

Panthers Praha – Black Angels 0:5 (online)

Autor: Gigi