Dominika Tůmová: V Panthers je super parta, tak jsem tady!

V předzápasovém rozhovoru jsme vyzpovídali posilu Žen A, Domču Tůmovou, která nám mimo jiné přiblížila svůj přesun z Chodova do Panthers a zhodnotila také utkání 1. kola proti svým bývalým spoluhráčkám.

Ahoj Domčo, k Panterkám ses připojila začátkem srpna, předtím ses ještě účastnila letní přípravy s Chodovem. Prozradíš nám nějaké detaily tvého přesunu? Proč ses rozhodla právě pro Panthers?

Ahoj. Ano, je pravda že velkou část letní přípravy jsem absolvovala ještě s Chodovem. Pro přesun jsem se rozhodla, protože jsem cítila, že v Chodově bych další sezonu nedostala v zápasech moc velký prostor. Na ženách Panthers se mi líbilo, jak se prezentovaly v sezóně a také jsem slyšela, že je tady super parta, takže jsem tady! 🙂

A je tady super parta? 😀 Jak tě holky vzaly mezi sebe a co se ti zatím v Panthers líbí nejvíc?

Parta je vážně senzační a holky mě velmi rychle přijaly mezi sebe. Hrajeme tu florbal s radostí ze hry a to mě baví.

Za těch pár týdnů, co jsi v Panthers, sis už střihla dva zápasy právě proti svým bývalým spoluhráčkám z Chodova, první na Czech Open a druhý v 1. kole Extraligy. V obou případech z utkání odcházel vítězně Chodov, jak bys zápasy zhodnotila, v čem byl Chodov lepší a na čem bude potřeba zapracovat, aby Panterky byly schopny papírově silnější týmy obírat o body?

Na Czech Open se nám zápas moc nepovedl, ale řekly jsme si, co bylo špatně a do dalšího vzájemného zápasu jsme se to snažily zlepšit. Nicméně jsme do něj nenastoupily moc šťastně. První třetina se nám vůbec nepovedla. Druhá a třetí třetina už byla lepší, ale neproměňovaly jsme gólové šance, kterých bylo sice málo, ale v zápasech s týmy z horní části tabulky je potřeba i těch málo šancí vyřešit lépe. Také se nám po Czech Open proházely lajny, takže si na sebe zatím zvykáme a myslím si, že to bude zápas od zápasu lepší. Když budeme fyzicky připravené a klidnější v zakončení, tak soupeře určitě potrápíme.

Dneska vás čeká první domácí zápas v Hostivici, kde jste už absolvovaly soustředění i trénink, co na novou domácí halu říkáš? Jaké konkrétní věci je třeba dneska dodržet, abyste získaly 3 body?

Na zápas se moc těším, hala je super (hlavně ta velká šatna:)). Doufám, že přijde hodně fanoušků, protože když se hala zaplní, bude tam skvělá atmosféra. Musíme se koncentrovat už od začátku utkání, vyhrávat osobní souboje a to nejdůležitější – střílet góly!