Starší žáci C předvedli pořádný válec!

Na první turnaj Starších žáků C v nové sezóně vyrazili Mladší žáci A! Barrandovská aréna naplněná rodiči praskala ve švech a ve vzduchu bylo cítit pořádné očekávání!

V prvním zápase jsme se utkali se soupeřem z Příbrami. Nejbouřlivějším protagonistou tohoto utkání byl hlavně trenér na druhé střídačce, který se své svěřence snažil nahecovat k nadpozemským výkonům. To se mu ale dařilo přibližně 5 minut, po kterých se roztrhl gólový pytel a soupeře jsme začali jasně přehrávat. Konečné skóre 15:2 asi mluví za vše.

Mladá Boleslav Milovice byla naším druhým soupeřem tohoto turnaje. Jejich obrana nedělala naším borcům sebemenší problém a nutno zmínit, že v útoku nastoupil jinak nesmlouvavý brankář Fanda Stárek, který si připsal jednu asistenci! Zápas jsme tak dovedli do klidného konce s výsledkem 18:1!

Ve finále jsme narazili na Bučis, který si brousil zuby na postup. Velmi rychle jsme ale plány soupeře zkřížili a již čtyři minuty po zahajovacím hvizdu jsme odskočili do vedení 5:0! Postupně jsme skóre nadále navyšovali a dokráčeli jsme si pro další výhru a zároveň postup do dalšího koše!

Z těchto zápasů je nutné si vzít poučení i přes to, že nedosahují klasického tempa, na které jsme zvyklí. Co by si kluci měli odnést hlavně je to, aby nepodceňovali žádnou situaci ve hře a neustále se koncentrovali na výkon. Nyní nám už jen zbývá vyhlížet utkání s Panthers Praha B. #paucisvnervech

Děkujeme všem rodičům, že se dostavili a vytvořili pěknou kulisu!
Autor: Jenča