Starší žáci zahájili novou sezonu

Na Strže A čekal tuto sobotu první turnaj nové sezony na domácí hale. Sezonu rozehráli ve druhém koši, což nám stanovilo jasný cíl – postoupit do nejvyššího koše a zajistit si tak kvalitní zápasy s těmi nejlepšími soupeři. Níže se dočtete, jak se klukům dařilo.

Ač se píše již druhý zářijový víkend, teplota v hale na Radlicích připomínala návštěvníkům spíše saunu a to hned zpočátku turnaje. Jako první nám v cestě za postupem stáli vrstevníci ze Startu. Co si budeme povídat, první část byla opravdu… děsivá. Kluci byli asi ještě hlavou na prázdninách. Nicméně ve druhé půlce jsme zapnuli na vyšší obrátky a soupeři par branek ještě nasypali. První krok tedy splněn.

Druhým soupeřem v cestě byl Florbal Chodov. Kluci nedovolili žádné drama a zodpovědným výkonem si došli pro vítězství.

O postupu do prvního koše mělo  rozhodnout finále s týmem Bohemky. Oslaben byl nejen realizační tým, ale i první lajna po odchodu Domči Bartáka. Po ustrašeném začátku soupeř vedl 2:0, což se nám ještě povedlo dotáhnout. Nicméně druhou půlku zápasu jsme již nezvládli a soupeř odskočil na konečných 2:4. Rozhodlo především neproměňování našich šancí a také časté propady směrem do obrany.

Ale nevěšíme hlavy, první koš si vybojujeme příště. :)

Fotky z turnaje.

Panthers Praha – Start Kunratice 7:2
Panthers Praha – Florbal Chodov 6:1 
Panthers Praha – FbŠ Bohemians 2:4 

Autor: Kristýna Lochmannová