2. turnus soustředění – den třetí

Třetí den druhého plzeňského turnusu se nesl ve znamení tolik vytouženého přesunu na hlavní halu, kde se konečně dalo plnohodnotně hrát systémem 5 na 5. Jak se jednotlivým družstvům dařilo se můžete dočíst níže, přinášíme Vám tradiční pohled trenérstva. :-)

Mladší a Starší žáci

Zatímco si hlavní trenér užíval gólové hody na stadionu ve Štruncových sadech (Plzeň vs. Bolka), jeho svěřenci se zaměřili na všelijaké herní modifikace a hru na malém prostoru. V Plzni se dnes vyjasnilo nejen počasí, ale i naše vyhlídky na lepší halu – večerní trénink již máme v té největší, kde se budeme věnovat hlavně hře 5 na 5. (Kristýna Lochmannová)

Dorostenky a Juniorky

Dnes ráno čekala holky cesta na nejvzdálenější halu, kde pilovaly dovednosti, na které bylo zaměřeno včerejší video. První odpolední trénink se zaměřoval na přihrávky, zpracování a střelbu, což mohly naše princezny vzápětí zužitkovat v nejrůznějších modifikacích hry. Večer přinese oproti včerejšku volnější program a prostor pro regeneraci. (Eliška Škvorová)

Dorostenci a Junioři A

Neděli jsme odstartovali delším spánkem a předposledním tréninkem v hale s dráhou. Večer se už přesuneme do hlavní arény, ale ještě předtím se celá skupina přesunula vyvětrat na fotbalový zápas Viktorie Plzeň proti Mladé Boleslavi. (David Kolář)

Dorostenci a Junioři B

Rezerva dorostu a juniorů po ranním tréninku zamířila přes půl města na halu v 31. základní škole, kde byly na programu zejména přihrávky a využívání přečíslení. Večer na hlavní hale sice původní plán lehce ustoupil do pozadí kvůli nedodržování času srazů (#posilko), v unaveném tempu se pak ještě stihly vyzkoušet protiútoky, ze kterých podle dobových záznamů všechny přihlížející stále bolí oči. Až kluci přenesou nasazení ze hry i do samotných cvičení, budeme si moct konečně mnout ruce. (Tomáš Pauček)