2. turnus soustředění – den první a druhý

Zatímco si ti nejmenší Panteři už několik hodin užívají zasloužený odpočinek po náročném prvním turnusu, jejich starší kolegové z řad žáků, dorostenců, dorostenek a juniorů v tuto chvíli pravděpodobně potí už třetí sadu svršků. Druhý turnus začal včerejším pozdním příjezdem a dnešní první pořádnou várkou tréninků, pohled na ně Vám přinášíme opět v krátkých ohlasech od samotných trenérů. :-)

 Mladší a Starší žáci

Krom florbalových dovedností dnes žáci pilovali i svou kapacitu plic při hře Hututututu a také orientační smysl při populární schovce (zejména při cestě na halu, kterou jsme na první dobrou tradičně nezvládli, viď Jonášku). #hosi #jezdi (Kristýna Lochmannová)

Dorostenky a Juniorky

Již ráno byly holky rozděleny do dvou skupin, ve kterých dopoledne i odpoledne trénovaly střelbu a cvičení na zlepšení přihrávek. Prostor zbyl i pro plnění úkolů do hry probíhající po dobu celého soustředění. Po posledním večerním tréninku holky čeká rozbor videa ze zápasů. (Eliška Škvorová)

Dorostenci a Junioři A

Nejstarší kategorie polykala první tréninkové dávky hned od časného rána. Po dvou trénincích v menší hale, kde jsme se zaměřili zejména na opětovné seznámení s hokejkou, po prázdninové odmlce, jsme se zaběhli provětrat na beachvolejbal, kde to sice místy nebylo moc pohledné, ale místy by to naopak sneslo i přísnější hodnocení. Večer nás čeká první herní trénink, který je navíc trochu i poznávací cestou po Plzni. (David Kolář)

Dorostenci a Junioři B

První budíček rezervy dorostu a juniorů přinesl do Plzně vítané ochlazení. Od dopoledne tvrdě dřou a trenéři už počítají první ztráty. Snad se jim během následujících dnů podaří další zranění eliminovat. (Petr Lávička)