1. turnus soustředění – den čtvrtý

Čtvrtý, neboli bazénový den. Očima trenérů jednak nejvíce vyzývaný, zároveň však také jeden z nejnáročnějších, neb se začíná lehce projevovat ponorková nemoc. :-)

Elévové

Elévové už podle tradice vstávali jako první a ihned po snídani zamířili na dva halové tréninky. ten první se nesl ve znamení modifikovaných her, po vydatném obědě pak následovaly míčové hry a příprava na bazén. Ten proběhl bez ztrát na životech, jedinou kaňkou tak byla mimořádně vyčerpávající pasáž hloupých otázek, po které se zrušil i plánovaný nákup. Zítra už kluky čeká poslední tréninkový den zakončený rozlučkovým turnájkem. (Petr Vobecký)

Elévky a mladší žáci

I z tábora mlžů a elévek zní protesty na brzké vstávání. Energie z krátkého spánku tak musela být dobita na beachi, při kterém víc pozornosti než volejbalový míč získávala trenérka Terka, jenž byla v krátkém časovém úseku úspěšně zahrabána několik decimetrů do písku. Před bazénem proběhl zasloužený šlofík, na koupáku pak všichni náležitě doplnili síly, které snad odevzdají v zítřejších posledních trénincích. (Dan Ježil)

Starší žáci 

Starší žáci v nebývale ukecané náladě a poctivém tempu absolvovali dopolední trénink na velké hale, s odpolední jednotkou už to ale tak slavné nebylo. Konečně jsme se dočkali bazénu, sice jen napůl, protože se opravuje vnitřní část, i tak to ale bylo vítané osvěžení (zejména zad spících trenérů, díky borci). Pro některé pak musela být za neslušné chování posunutá večerka, jiní pod rouškou soumraku vyrazili ještě na poslední nákup. Zítra nás čeká nejdelší den zakončený fotbálkem na hale u opačného konce města. (Tomáš Pauček)