1. turnus soustředění – den třetí

Třetí den, mnohými označovaný také jako krizový, se opět nesl ve znamení náročných tréninků, doplněných řadou venkovních aktivit. Elévové řádili na hale i při schovce, elévky s mladšími žáky čekalo kromě druhého kola pěvecké soutěže také osvěžení v místním rybníčku, starší žáci pak úspěšně přes hodinu kradli vodu z radniční kašny.

Elévové

Pozdní snídaně Elévům prospěla a i přes náročný program měli energie na rozdávání. Kromě třech tréninků v hale, kdy jsme pilovali florbal, jsme se zlepšili i ve hře na schovávanou. Zítra nás čeká brzká snídaně a odpoledne bazén.

Elévky a žáci

Dnešní den nebyl jen plný florbalu, ale zároveň jsme si také zasoutěžil v parku, zašplhali po stromech a zablbli ve fontáně. Bylo rozděleno velké množství bodů do ,,celotáborové“ hry, do kterého zasáhlo i druhé kolo naší pěvecké soutěže. Všichni včetně trenérů už se těší na zítřejší odpoledne v blízkém bazénu, kde budou mít všichni možnost zregenerovat. (Terka Pluhařová)

Mladší a starší žáci

Mlže a strže po brzkém vstávání a ranním tréninku na techniku čekalo odpočinkové dopoledne, které někteří využili k měření sil v hraní Fify. Po obědě následovala venkovní celotáborovka, během které měli kluci za úkol nanosit co nejvíc vody z blízké kašny do připravených kýblů, kterou díky geniálním taktickým tahům ovládla skupinka kolem Tobiho Harasima. Celý den zakončily výborné večerní špagety, po kterých v těchto hodinách následuje pozdní noční trénink a spánek. (Tomáš Pauček)