Kralupy open v podání dorostenců skončilo tragédií

Dorostenecká rezerva si vyhradila neděli na turnaj v Kralupech, který odehrála díky omluvám ve velmi okleštěné sestavě (9+1) a když k tomu půlka týmů přijela s hráči z elitních týmů, bylo jasné že to bude velmi těžký turnaj.

První zápas proti Bučisu jsme dlouho vzdorovali ovšem 5 minutové vyloučení za vysokou hůl a 2 branky v tomto oslabení dalo zápasu jasný směr a krom jedné naší branky Vojty Rašky měl soupeř zápas pod kontrolou. (1:6)

Druhý zápas proti Spartě byl velmi podobný tomu prvnímu s rozdílem, že jsme soupeřovu síť nerozvlnili a tak je celkem jednoznačně a bohužel zaslouženě prohráli 0:6.

Třetí zápas proti Dobříši byl jak věkově tak i zkušenostně, co se týče soupisek  vyrovnaný a bylo jasné, že zde budou rozhodovat maličkosti. Kupodivu oba týmy uspořádaly ve svých obranách den otevřených dveří a jen díky vynikajícím gólmanům skončil zápas zaslouženě 1:1. Za pantery skóroval jen Vojta Raška.

Další zápas proti Wizárdům, jsme zlepšili bránění a i díky skvěle chytajícímu Lukáši jsme dlouho drželi naději na nějaký ten bodík a když za stavu 1:3 2 minuty před koncem zápasu poslal lobíka ze standardní situace asi 25 m od soupeřovy branky Matěj Ďurina, který k překvapení většiny v hale skončil v soupeřově síti. Vypadalo to na drama, ovšem soupeř držel skoro do konce zápasu balón na svých holí a na naši polovině a tak zápas skočil 2:3.

Předposlední zápas proti domácím Kralupům vypadal a měl být papírově velmi vyrovnaný. Naši borci si ovšem na tomto turnaji vybrali slabší chvilku a věnovali se více čemukoliv jinému než florbalu a když k tomu totálně nezvládli poslední 2 minuty, ve kterých dostali 3 branky, zastavilo se skóre na 0:7.

Poslední zápas proti Plzni jsme si chtěli užít a dlouhou dobu jsme vedli o gól, ovšem opět jsme nezvládli konec zápasu kdy jsme za posledních 5 minut dostali 3 góly prohrály jsme 1:3.

Za turnaj patří klukům pochvala, že se nezalekli vyšších a zkušenějších soupeřů a krom pár výpadků ke konci zápasu se snažili za každého stavu.

Autor: Školka