Mladší žákyně zakončily sezonu

Pohled na zápasy ve skupině Vám přiblíží reporty od holek.

První pohledem Emy:
Ranní zápas jsme hráli s Panthers Rudná. V prvních pěti minutách jsme nehrály zase tak špatně,ale po mém výstupu, když jsem dala vlastňáka z buly, jsme začaly hrát ještě větší tužku než předtím. Nenabíhaly jsme si, nemluvily jsme spolu (teda krom Báry), nekryly jsme si míček, nebránily jsme, nevracely jsme se a ani neútočily a nestřílely. Abych to shrnula, tak jsme to měli, jak říká Toli „na párku“. O pauze nám trenéři důrazně řekli, ať začneme hrát. V druhé půli se sice výkon moc nezlepšil, ale daly jsme čtyři góly. Dva góly dala Bára a dva Klárka. Především bych chtěla moc poděkovat Míše, že nám tak dobře chytala.

Druhý pohledem Lucky:
V druhém zápase jsme nastoupily proti Spartě. Začaly jsme v dobré náladě a i díky tomu jsme vedly dost vyrovnaný zápas. V poločase si naše brankářka Míša zranila ruku. Děkujeme za statečnost v bráně. A najednou Sparta vedla 4:1. Do druhého poločasu nastoupila nová brankářka Hanka. V druhém poločase jsme již byly trochu unavenější, takže jsme nakonec soupeři podlehly.

V posledním klání dne jsme se střetli s týmem Nového Strašecí, který už moc dobře známe. Zápas začal ve svižném tempu a nikdo nechtěl dělat zbytečné chyby. Asi by se dalo říci, že jsme ze hry měli o něco více než soupeř, ale trápila nás neproduktivita a tak skončila první část remízovým výsledkem. Druhou část jsme chtěli odehrát lépe než tu první. To se nám asi i podařilo, ale vlastně celé utkání se neslo v duchu „nadřeme se na gól, a pak ho soupeři darujeme“. Bohužel jsme tak o kousek náš poslední zápas sezony nezvládli.

Děkujeme soupeřům, rodičům a zejména hráčkám nejen za poslední turnaj, ale za celou sezonu. Když si vzpomeneme na začátek sezony, tak si myslím, že je vidět velké zlepšení. Hráčkám, které byly letos posledním rokem mladší žákyně, přejeme hodně úspěchů i o kategorii výše. Budeme se na vás znovu těšit v letní přípravě.