Mladší žáci A zakončili poslední turnaj bramborou

V neděli 29. 4. počasí sice připomínalo spíše letní prázdniny (a to nemluvíme o teplotě v radlické nafukovačce), ale na mladší žáky A čekal poslední turnaj této sezóny. Kluci se sešli v nabouchané sestavě – rozuměj celé tři lajny a Fanda v bráně a začátku turnaje tedy nic nebránilo.

Tento turnaj byl zároveň premiérou pro trenérku Týnu u této kategorie. Na mladá Panterčata čekala hned v úvodu Sparta. Musíme kluky pochválit, že i přes relativně brzkou dopolední hodinu úvod nezaspali a po celou dobu zápasu měli výsledek ve svých rukou. Sparta sice občas zahrozila, nicméně po povedeném výkonu celého týmu jsme si došli pro výhru 4:1. Kdo čekal, že výhra kluky nabudila do dalších zápasů, se maličko spletl.

Proti Tatranu, který byl na cestě za medailí další v řadě, jakoby nastoupil jiný tým. Kluci se sice rychle dostali do vedení, ale poté začali tahat nohy a nevěděli si rady s velmi ofenzivním stylem hry soupeře. Nu nevadí, po vysoké porážce 1:8 byla ještě šance na reparát v zápase proti Blackům. S Black Angels nás čekal zápas o bronz a jelikož to byl úplně poslední zápas, který se na Radlicích
odehrával, teplota stoupla o dalších několik stupňů a v hale se nedalo pomalu ani dýchat. Ale na to se nemůžeme vymlouvat, podmínky byly pro všechny stejné. Zápas se nesl v podobném duchu jako s Tatranem, hráči Blacků měli od začátku navrch a to i přesto, že jsme na první gól dokázali odpovědět. Soupeř ale zabral a přidával jeden gól za druhým, skóre se zastavilo až na konečných 1:8 (opět).

Pro nás to tedy znamenalo bramborovou placku a ne zrovna šťastný konec sezony. I tak ale klukům děkujeme za předvedené výkony a věříme, že v Brně budeme silnější.. :)
Poděkování patří samozřejmě i skvěle fandícím rodičům, a to nejen za tento turnaj, ale za celou sezonu. Těšíme se do té další!

Autorka: Týna