Elévky: Ještě, že máme tolik místa na střídačce…

Poslední letošní turnaj se konal ve sportovní hale v Kunraticích. Již před začátkem turnaje to byly pěkné nervy, protože jsme nevěděly, jestli se vůbec sejdeme v minimálním možném počtu. Když se dostavila Evička (která doplnila Elišku, Kamču a Anetku), věděly jsme, že máme z poloviny vyhráno, můžeme hrát! :)

Na sestavu 3+1 už jsme zvyklé z několika předchozích turnajů, jenom je trochu smutné, že to vždycky „zachraňují“ téměř ty stejné hráčky. Před turnajem jsme si řekly, že se může jako drobná nevýhoda zdát, že si nemůžeme odpočinout, ale na druhou stranu je obrovská výhoda, že nemůžeme chybovat ve střídání a toho jsme také několikrát využily.

V prvním zápase nás čekal Olymp. Hned v úvodu zápasu jsme na soupeřky naběhly s chutí střílet góly a vysoké tempo nám vydrželo celý zápas. Holky předváděly krásný florbal, dokázaly kombinovat, pohlídaly si desetibrankovým rozdílem vítězství a zároveň ušetřily síly do dalších bojů.

Druhý zápas proti domácím Kunraticím byl nejnapínavější z celého turnaje. Úvod byl jednoznačně v naší režii, podařilo se nám vstřelit 4 rychlé góly. Na to však soupeř zareagoval celoplošným napadáním, které nám dělalo problém. Celý zápas jsme vedly minimálně o jeden gól, soupeř však půl minuty před koncem zápasu skóroval a výsledek srovnal. Musím však poznamenat, že remíza s tímto soupeřem je výborný výsledek.

Do posledního zápasu jsme  vstoupily lehce ospale, moc se nám nedařilo dostávat se do koncovky, ale v závěru první poloviny jsme se rozkoukaly a nakonec jsme se mohly radovat z další výhry.

Za tento turnaj musím holky moc pochválit, lepší zakončení jsme si ani nemohly přát! :)
Děkujeme rodičům, prarodičům, sourozencům, strýčkům, tetám, prostě všem blízkým za podporu během celé sezóny, bez vás by to nešlo. Pevně věřím, že se budeme potkávat i v následujícím roce na tréninzích a turnajích.

Autor: Zittů