Další dávka zápasů čekala na Mladší žákyně až v Novém Strašecí.

V prvním utkání jsme se střetli s naším spřáteleným klubem z Rudné. Holky z Rudné byly hned od začátku aktivnější a v poklidu navyšovaly své vedení, na což jsme nedokázali najít účinnou odpověď. Do druhé části jsme nastoupili s promíchanou sestavou. I když se hra trochu vyrovnala, stejně jsme byli o něco horším týmem. Po konci zápasu si ještě oba týmy udělaly společnou fotku.

Našim dalším protivníkem byl pražský Olymp, který přijel pouze v počtu 3+1. Jelikož sami moc dobře víme, jak těžké je přijet na zápas v tomto počtu, přistoupili jsme na nabídku hrát zápas na hrubý čas a vzít si ve druhé části time-out, aby si holky trošku odfrkly. Teď už k samotnému zápasu. Už od počátečního hvizdu jsme byli lepším týmem a v poklidu jsme navyšovali své vedení. Druhá část se nesla v duchu té první, s tím rozdílem, že i soupeř dokázal, že umí hrozit a střílet.

V posledním klání dne jsme se střetli s domácím celkem Nového Strašecí. Hned od počátku to byl zápas hodně založený na bojovnosti. I přes relativně vyrovnané utkání jsme měli více ze hry my a ukázala se zde opět naše neproduktivita, jelikož mohlo být rozhodnuto už v poločase, místo toho to bylo drama až do konce. Druhá část byla snad ještě bojovnější, než ta první. Soupeř utkání zdramatizoval. Minutu před koncem jsme vedli o jeden gól, poté byl nařízen nájezd pro naše barvy, který zkušeně neproměnila Lůca. Hned z další akce se podařilo soupeři srovnat a drama bylo na světě. Ani jeden tým se nechtěl smířit s remízou. Naštěstí pro nás smutná hrdinka předchozího okamžiku dokázala, že góly dávat umí a tak jsme se mohli radovat.

Děkujeme soupeřům za hezké zápasy, rodičům za velkou podporu a hráčkám za odmakané zápasy. Příště se na vás budeme těšit na posledním turnaji sezony.